کردستان به عنوان کارگاه بزرگ سازندگی در شرایط تحریم است

به گزارش خبرنگار رکنا از سنندج، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی عصر یکشنبه در مراسم تجلیل از پیمانکاران و مشاوران پروژه‌های عمرانی کردستان اظهار داشت: از تلاش همه مدیران استانی به‌ویژه استاندار و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان که با کار جمعی مناسب زمینه توسعه استان را فراهم کرده‌اند قدردانی می‌کنم.

وی با بیان اینکه در طول حضور ۱۳ ماهه خود در کردستان شاهد کارهای بزرگی بوده‌ام که با وجود همه تنگناهای مالی انجام گرفته است، افزود: راه‌آهن همدان - سنندج، فرودگاه سقز، طرحهای آبرسانی و سدهاو توسعه کشاورزی طرحهایی هستند که نمود و ثمرهای بزرگ آن در آینده نزدیک برای مردم مشهود خواهد بود.

نماینده ولی‌فقیه در کردستان با بیان اینکه در سطح ملی نیز شاهد تلاش شبانه‌روزی هستیم، اضافه کرد: چنین حرکتهایی در این شرایط سخت امیدآفرین است که در سایه تلاش تیمی و زحمات بسیار انجام می‌گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی خودباوری را از مهمترین بخش‌های زندگی انسان برشمرد و گفت: این ویژگی ارزنده در بخش‌های اجتماعی، کار و تلاش و امور شخصی کاربرد دارد و نقطه مقابل احساس ناتوانی است.

وی با اشاره به بی انصافی عده‌ای برای مقایسه وضعیت فعلی با ۴۳ سال قبل، تاکید کرد: پیشرفتهای قابل توجه در شرایط تحریم است که اگر این اذیتهای بیرونی نبود امروز ، وضعیت بسیار بهتری را شاهد بودیم.

نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: کشوری که دانشمندانش توسط دشمن ترور می‌شوند در مسیر درستی قرار دارد و ارزش، شایستگی و خودباوری بالایی دارد و دشمنان از سر عجز دست به انجام ترور می‌زنند.

حجت‌الاسلام پورذهبی، انجام خوب و درست کارها را از تاکیدات آموزه‌های اسلامی برشمرد و گفت: پروژه‌های اجرا شده در استان این ویژگی را دارد و این بسیار ارزشمند است.

وی قدردانی از کارهای انجام شده را بسیار مناسب دانست و افزود: چنین مراسم‌هایی برای قدردانی از تلاشگران عمران و توسعه استان باید ادامه داشته باشد.

در این آیین از ۷۲ شرکت پیمانکار و مشاور پروژه‌های عمرانی کردستان با اهدای لوح تقدیر شد.

عبدالحکیمی/ کردستان

 

آیا این خبر مفید بود؟