بیشترین رفع تصرف در شهرستان مراوه تپه

به گزارش رکنا،ابراهیم سرایلو ضمن اعلام این خبر گفت: طی 14 ماه گذشته 74 مورد رفع تصرف اجرایی شد که مساحت کلی آن بیش از 185 هکتار است.

وی افزود: قبل از اینکه متصرفان موفق به تصرف شده با حضور به موقع همکاران و در مراحل اولیه جلوی اقدامات تصرفی متجاوزان گرفته شده و این اراضی به انفال عودت داده شد.

سرایلوبه خبرنگار رکناگفت : با شناسایی مناطق حساس و اولویت بندی، یگان حفاظت در شهرستان اقدام به گشت زنی و مراقبت های منظم و دوره ای در مناطق مختلف می نماید

وی با اشاره به این که فرهنگ سازی و آموزش از عوامل مهم در پاسداشت انفال و عرصه های منابع طبیعی توسط مردم است افزود: با توجه به سیاست اداره منابع طبیعی مبنی بر حفاظت مشارکتی مردم نقش مهمی در حفظ عرصه ها و منابع طبیعی دارند.
سریلو با تشکر از مراجع قضایی، عوامل انتظامی و دستگاه های ذیربط در همراهی با این مجموعه خاطرنشان ساخت: یگان حفاظت منابع طبیعی اتکای عملیاتی خود را بر مبنای پیشگیری و جلوگیری بنا نهاده است.

وی مجهز نمودن یگان حفاظت به امکانات، وسایل و تجهیزات فردی گام موثری در کاهش تصرفات عنوان کرد.

سریلو درپایان با اعلام شماره های ۱۵۰۴ و ۱۳۹ از همشهریان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در عرصه های منابع طبیعی سریعا با این شماره ها تماس بگیرند و یادآور شد: این شماره ها شبانه روزی پاسخگوی گزارشات مردمی است.
گرگان/کرامتی

آیا این خبر مفید بود؟