ورود مستقیم دادستان اردبیل به قضیه پل قدس

به گزارش خبرگزاری رکنا در اردبیل: سید عبدالله طباطبایی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل در بازدید از پروژه پل قدس با اشاره به قول‌های داده شده برای افتتاح عرشه اصلی پل قدس تا یک هفته آینده و اتمام کل پروژه تا آبان ماه، بر لزوم نظارت دقیق در تکمیل کیفی پروژه تاکید کرد.

طباطبایی در عین حال گفت: اگر تاخیری در اتمام پروژه پل قدس اتفاق بیافتد به هیچ عنوان قابل قبول نیست و با جدیت با مسئولان و متولیان پروژه برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه حجم عملیات عمرانی انجام گرفته و کار شبانه‌روزی در این پروژه ستودنی است، اظهار داشت: خوشبختانه فاز اول پروژه را طبق تعهدات قبلی عوامل اجرایی در نیمه اول مهرماه تحویل گرفتیم و در آستانه بهره‌برداری است و اصرار ما بر اتمام به موقع فاز دوم با رعایت همه جوانب استاندارد کار است.

دادستان اردبیل افزود: با توجه به این که طبق صورتجلسه تعیین شده، عرشه اصلی پل قدس اردبیل تحویل داده شده و تعهدات داده شده برای ارائه مرحله دوم تا پایان آبان ماه است که از شرکت هنزا  می‌خواهیم موانع موجود در پروژه را هر چه سریع‌تر برطرف‌سازی کنند.

طباطبایی بیان کرد: نیاز است کنترل سطح و نیز کیفیت‌بخشی به پروژه و استفاده از نور‌های استاندارد در این پروژه و برخی جزئیات مهم نیز مد نظر باشد و انتظار می‌رود تا نظارت‌های لازم توسط مشاوران پروژه تا زمان پایان پروژه با جدیت ادامه داشته باشد تا شاهد افتتاح پروژه‌ای مطلوب و مورد انتظار باشیم.

وی تصریح کرد: متأسفانه در زمان آغاز مطالعه پروژه برخی جزئیات بررسی نشده و شاهد برخی کم‌کاری و نواقص پروژه بودیم که انتظار ما این است که پیمانکار پروژه پل قدس، فاز دوم پل را طبق تعهداتی که داشته تا پایان آبان ماه به اتمام برساند و تحویل دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟