تجلی مهربانی اصفهانی ها در آسمان بازفت چهارمحال و بختیاری

به گزارش رکنا از اصفهان،علی محمدهاشمی با بیان این خبر گفت :به منظور افزایش حمایت از دانش آموزان محروم با بهره گیری از مسئولیت اجتماعی شرکت ها و خیرین و ترویج فرهنگ نیکو کاری در میان اعضا و داوطلبان عضو جمعیت هلال احمر در راستای شناسایی و کمک به دانش‌آموزان در مناطق کم برخوردار و جمع‌آوری کمک‌های خیران در قالب بسته‌های نوشت‌افزار، لوازم ورزشی و بازی‌های سرگرمی و فکری امسال طرح مهربانی مهر برگزار می گردد .

 

وی تصریح کرد : در این طرح بسته های اهدایی شامل کیف کمک های اولیه ویژه مدارس مجری طرح دادرس و مدارس مناطق محروم و بسته های ویژه دانش آموزان شامل بازی های فکری، لوازم ورزشی ساده و لوازم التحریر با کمک خیرین جمع آوری و بسته بندی گردیده است .

 

محمدهاشمی با بیان اینکه اجرای این طرح ، با هدف تامین اقلام مورد نیاز برای دانش آموزان کم برخوردار تا پایان مهر ماه امسال ادامه دارد افزود : تاکنون 250 بسته لوازم التحریر به ارزش 350 میلیون ریال شامل 12 قلم از جمله خودکار ،مداد،تراش،پاک کن،جامدادی،کیف و ... توسط خیرین داوطلب تهیه شده است که قسمتی از اقلام تهیه شده پس از بسته بندی به منطقه کم برخوردار بخش  بازفت شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری ارسال خواهد شد .

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان خاطر نشان کرد : همچنین 50 جفت کفش و البسه زنانه نیز در همین طرح آماده شده است که به همراه سایر اقلام اهدایی توزیع خواهد شد .
اصفهان_بهمن راعی

آیا این خبر مفید بود؟