تبلیغ نکردیم، دنبال تبلیغ هم نرفتیم/ عملکرد بی‌نظیر، پساسیل ۹۸

به گزارش رکنا از لرستان، سیدموسی خادمی در مراسم تکریم و معارفه استاندار لرستان که با حضور وزیر کشور و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد، اظهارداشت: هرچند از مدتها پیش قصد رفتن داشتم اما از دولت جدید تشکر می‌کنم که این مسئولیت استانداری را از من گرفتند و بابت این بسیار خوشحالم.

وی با بیان اینکه در مدیریتم روش‌هایی را برای خود تعریف نمودم، تصریح کرد: یکی از روش‌های مدیریتی این بود که تلاش کردم استانداری لرستان خود منبع التهاب نباشد و در این مسیر روش تعامل را در پیش گرفتم.

 

استاندار سابق لرستان ادامه داد: دومین روش مدیریت من برنامه‌ریزی و عدم روزمرگی در فعالیت‌ها بود؛روش دیگر من تاکید و پیگیری جذب اعتبارات از روش‌های جدید و عبور از روش‌های سنتی بود.

خادمی خاطر نشان کرد: کلنگ بی‌موردی در طول این ۴سال بر زمین نزدم، بجز یک موردی که با تاکید یک نماینده انجام شد.

وی یادآور شد: برای ایجاد فرصت کسب و کار تلاش کردیم و استان را از رتبه‌ی ۲۲ به رتبه‌ی ۱۳ رساندیم، ضمن اینکه در بحث نرخ بیکاری روند رو بهبودی داریم .

استاندار سابق استاندار لرستان با اشاره به سیل ۹۸، افزود: بزرگترین کار ما در سیل، پیشگیری بود؛ منازل تخریبی بسیاری ساخته شد اما هرگز تبلیغ نکردیم تا جایی که در سفر رییسی به لرستان به ما گفتند که کم حرف می‌زنید.

مهدی زکی‌پور/ لرستان

 

آیا این خبر مفید بود؟