شیطنت‌های آمریکا در منطقه راه به جایی نمی‌برد

به گزارش خبرگزاری رکنا از سمنان، امام جمعه سمنان امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت : کنفرانس اربیل و بسته شدن مرز زمینی ایران و ارمنستان ،  از شیطنت‌های اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی بود.

وی تاکید کرد: سپاه پاسداران، ارتش و نیرو‌های نظامی و انتظامی کشور ، هوشیارانه از تمامیت ارضی کشور حراست می‌کنند و نقشه دشمنان به مقصود نمی‌رسد.

حجت الاسلام و المسلمین مطیعی به همزمانی اربعین حسینی با هفته دفاع مقدس اشاره کرد و آن را سبب شکوه هرچه بیشتر برنامه‌های بزرگداشت این هفته دانست.

امام جمعه سمنان با اشاره به ضرورت اجرای جهاد تبیینی برای تبلور آثار نظام اسلامی گفت :  همان طور که حماسه عاشورا با سخنرانی حضرت زینب (س) تکمیل شد، تاریخ گذشته کشور و ظلم و تبعات حکمرانی رژیم پهلوی باید در قالب جهاد تبیینی در دسترس نسل‌های بعد انقلاب قرار بگیرد.

وی با اشاره به انتصاب سیدمحمد رضا هاشمی به عنوان استاندار سمنان، به فعالیت‌های گذشته وی در مسئولیت‌های مختلف اشاره کرد و افزود :  امید است با روحیه جهادی نیرو‌های انقلابی ظرفیت‌های استان تقویت و موانع برای توسعه و پیشرفت استان برطرف شود.

امام جمعه سمنان همسویی و همراهی تمام بخش‌های استان را با استاندار جدید به منظور تحقق اهداف دولت و خدمت بیشتر به مردم برای رفع مشکلات خواستار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟