تولید آب شیرین کن درگهان به ظرفیت واقعی خود می‌رسد

به گزارش رکنا در هرمزگان،احمد شاکری صبح امروز، اظهار کرد: مشکل آب مردم درگهان تا پایان هفته آینده با رسیدن تولید آب شیرین کن درگهان به ظرفیت واقعی خود رفع خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه به علت خرابی و گرفتگی ممبران‌ها، ظرفیت تولید آب شیرین کن درگهان کاهش یافته که به زودی مشکل کمبود آب این شهر مرتفع خواهد شد،  تصریح کرد: عملیات تعویض ممبران‌های پکیج شماره سه در هفته گذشته انجام شده و عملیات شستشوی ممبران‌های پکیج شماره دو هم در هفته جاری پایان یافته است و از اوایل هفته آینده نیز شستشوی ممبران‌های پکیج شماره یک آغاز خواهد شد و تا پایان هفته آینده به پایان خواهد رسید.

قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان اضافه کرد: با اتمام عملیات شستشوی ممبران‌ها ظرفیت تولید آبشیرینکن به ۵۰۰۰ متر مکعب در شبانه روز خواهد رسید.

شاکری همچنین از ساخت مخزن پیش تصفیه سایت آب شیرین کن درگهان خبر داد و افزود: عملیات احداث این مخزن در حال انجام است که تا چهار ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد با وارد مدار شدن این مخزن، یک هزار متر مکعب به ظرفیت تولید آب شیرین کن درگهان اضافه خواهد شد و بزودی آب این شهر به پایداری لازم می‌رسد.


انتهای پیام/ح

 

آیا این خبر مفید بود؟