خیران اردبیلی ۲۱ میلیارد تومان به نیازمندان اهدا کردند
به گزارش خبرگزاری رکنا در اردبیل، سردار غلامحسین محمدی‌اصل اظهار داشت: دفاع مقدس به عنوان هویت ملی محسوب می‌شود که با تکیه بر فرهنگ ناب اسلامی و غیرت ایرانی بر بلوک شرق و غرب پیروز شدیم.
 

وی بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس، جنگی نامتقارن بود که نبردی به مسافت یک هزار و ۶۰۰ کیلومتر را به کشور عزیزمان تحمیل کرد و امروز نیز ملت ایران اسلامی، حافظ میهن خود هستند که در این شرایط کرونایی اقتصاد و معیشت مردم را تحت تأثیر قرار داده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در حال حاضر در این شرایط سخت اقتصادی، ۲۱ میلیارد تومان توسط همین ملت غیور و با دستان بسیجیان به افراد بی‌بضاعت جامعه در قالب کمک‌های مومنانه اهدا و ۲۱ مرکز تجمیعی واکسیناسیون در اردبیل برپا شده است.

محمدی‌اصل تصریح کرد: سپاه همواره در خدمت مردم است و در برگزاری برنامه‌های فرهنگی درصدد پاسداشت هفته دفاع هستیم که همواره باید به آن پرداخته شود که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است و تلاش و جدیت بر این است تا به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

وی اظهار کرد: احیای فرهنگ خودباوری در جوانان، ایثار و از خودگذشتگی، یک صدای ملت، ولایت‌پذیری، افزایش غرور ملی و احیای فرهنگ استقامت و مقاومت از نتایج ارزشمند دوران دفاع مقدس بود که رشادت‌های طلیعه‌داران عشق و ایثار و مجاهدت‌های راست‌قامتان دوران دفاع مقدس همیشه در تاریخ ایران اسلامی جاودانه خواهد ماند و نسل‌های آینده از این دوران به افتخار یاد خواهند کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟