تحول جدی در حوزه توسعه پایدار کشاورزی کشور

به گزارش خبرنگار رکنا از خراسان رضوی، در جلسه ای با حضور روسای پارک های علم و فناوری کشور از تلاش های قادری فر ، رئیس سابق مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حمایت از فعالین زیست بوم فناوری و نوآوری تقدیر شد.

اسماعیل قادری فر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل جدید سازمان مرکزی تعاون روستایی در این جلسه بر لزوم رسوخ فناوری و نواوری در حوزه کشاورزی تاکید کرد.

وی ضمن ابراز تشکر از لطف روسای پارکها و‌ فعالین زیست بوم فناوری و نواوری خاطرنشان کرد با استفاده از ظرفیت های عظیم نوآوری و فناوری کشور در جهت هوشمند سازی و تحول جدی در حوزه توسعه پایدار کشاورزی بهره خواهیم گرفت.

فعالین زیست بوم فناوری و نوآوری کشور نیز خطاب به مدیرعامل جدید سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور نامه ای نوشتند.

در بخشی از این نامه آمده است: " زیست بوم نوآوری و فناوری کشور طی سالیان گذشته با یک رویکرد عاملانه و جهادی با پرچمداری دکتر ستاری و حمایت‌های مؤثر و هدفمند صورت گرفته، رشد و تقویت چشمگیری یافته است و اگر امروز اجزای این زیست بوم من جمله پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد فناوری، مراکز نوآوری، شتاب دهنده‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و استارت آب‌ها در حال توسعه و رشد فزاینده هستند بی شک مدیون زحمات و تلاش‌های خالصانه مدیران این حوزه بالاخص حضرتعالی هستیم. 

قطعاً فقدان شما در این حوزه خسارت بزرگی برای زیست بوم فناوری و فعالین نوآوری و فناوری کشور خواهد اما از آنجا که با کوله باری از دانش و تخصص و تجربه در سمت مدیرعامل سازمان مرکزی توسعه روستایی ایران منشأ خدمات جهادی برای کشور خواهید بود، از هم اکنون آمادگی خود را برای ورود جدی و اثرگذار شرکت‌های دانش بنیان در بخش مهم سلامت و امنیت غذایی کشور اعلام می‌کنیم."

آیا این خبر مفید بود؟