وحدت و همدلی حول محور ولایت رمز پیروزی دفاع مقدس

غلامی، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران شب گذشته درمراسم اربعین حسینی در مسجد روستای لشکنار بخش کجور که با حضور دکتر محسنی بندپی، نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، بخشدار کجور، رییس و اعضای شورای بخش و دهیاران این بخش برگزار شد با تسلیت اربعین حسینی اظهار داشت: عزاداری برای سید الشهدا رمز و بقای ماندگاری اسلام است.

وی با اشاره به اینکه رهایی مردم از ظلم و جهالت فلسفه قیام امام حسین (ع) و یارانش بوده است، افزود: یزید و یزیدیان در همه برهه ها به دنبال شکاف و تفرقه بین مسلمانان بوده و در این راستا از هر حربه ای استفاده می کنند.

غلامی با اشاره به اینکه امروز نیز دشمنان نظام و انقلاب درصدد ایجاد شکاف بین نظام و ملت هستند، افزود: همان طوری که مردم ما در هشت سال دفاع مقدس با #وحدت و یکدلی حول محور ولایت با دست های خالی در برابر دشمنان ایستادگی کرده و ذره ای از خاک وطن را تقدیم دشمن نکردند امروز نیز با رهبری #ولایت فقیه این توطئه ها را خنثی خواهند کرد.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران با اشاره به اینکه بهره مندی روستاها از آب، برق ، گاز . تلفن حتی در محروم ترین نقاط کشور حاصل تلاش های شبانه روزی مدیران نظام و انقلاب است، تصریح کرد: در طول کمتر از یکسال از 500 روستا در سطح استان بازدید کرده و در جریان مشکلات آنها از نزدیک قرار گرفتم .

وی از پرداخت 180 میلیارد تومان کمک بلاعوض به دهیاری های استان خبرداد و گفت: حمایت از اشتغال خانگی و اشتغال خرد روستایی با پرداخت تسهیلات کم بهره از دیگر اقدامات ما در اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوده است .

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری با اشاره به اینکه برای نخستین بار در کشور جهت خدمت رسانی مطلوب به روستاها مصاحبه دهیاران را تعریف و اجرا کردیم، از ارزیابی دهیاران توانمند در سطح استان خبر داد و گفت: با ارزیابی دهیاران، از دهیاران توانمند حمایت می کنیم.

غلامی در ادامه با اشاره به اینکه همه مدیران، فرزندان این ملت هستند خواستار حمایت از دولت جدید و مدیران دولت شد تا مدیران با انگیزه بیشتر در عرصه خدمات رسانی فعالیت کنند.

غلامی در پایان در جمع دهیاران بخش کجور حضور یافت و با آنان در خصوص مسایل روستاهای این بخش گفتگو کرد.

عباسی نیک

آیا این خبر مفید بود؟