تکمیل پروژه رینگ شهر لاهیجان

به گزارش رکنا از رشت، سید محسن حسینی در جلسه ای با حضور فرماندار و نماینده مردم شریف شهرستان لاهیجان در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر تکمیل رینگ شهر لاهیجان در کوتاه مدت توسط شرکت آب منطقه ای افزود: با اجرای این پروژه، خانوارهای باقیمانده خیابان های گلستان تحت پوشش تصفیه خانه آب گیلان قرار می گیرند که با انجام این کار ظرفیت تامین آب شرب روستاهای شهرستان لاهیجان از مجتمع آبرسانی شهید خوش سیرت نیز افزایش می یابد.

مدیرعامل آبفای گیلان با اشاره به لزوم اجرای خط انتقال مجتمع آبرسانی روستایی شهید خوش سیرت بطول ۷ هزار و ۵۰۰ متر گفت: انتظار است با هماهنگی و پیگیری نماینده محترم شهرستان لاهیجان در مجلس شورای اسلامی از سازمان برنامه و بودجه، تأمین اعتبار این پروژه از ردیف اعتبارات محرومیت زدایی افزایش داشته باشد.

وی با بیان اینکه طرح تکمیلی مجتمع آبرسانی سرچشمه و نواحی پنجگانه میانی شامل روستاهای دیزبن بالا و پایین در دستورکار شرکت آبفای گیلان قرار دارد، افزود: پس از انتخاب پیمانکاران مربوطه، عملیات تکمیلی تاسیسات آبرسانی این مناطق آغاز می شود.

مدیرعامل آبفای گیلان با بیان اینکه مدول دوم تصفیه خانه بزرگ آب گیلان در اسفندماه سال 1399 وارد مدار بهره برداری شد، گفت: با بهره برداری از مدول دوم این تصفیه خانه، ظرفیت تامین آب شرب شهر لاهیجان ارتقاء یافت و شهروندان از آب پایدار و با کیفیت بهره مند شدند.

وی با قدردانی از زحمات مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان جهت تکمیل خط انتقال شهر رودبنه افزود: با تحویل این خط، ظرفیت تامین آب شرب این شهر و تعدادی از روستاهای مجاور ارتقاء پیدا کرد. 

رشت /مرجان گودرزی 

 

آیا این خبر مفید بود؟