راه اندازی نخستین پایگاه شبانه‌روزی واکسیناسیون درگیلان

به گزارش رکنا از رشت، فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت در حاشیه افتتاح نخستین پایگاه شبانه‌روزی واکسیناسیون در رشت ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس، چهل و یکمین پایگاه واکسیناشیون توسط بسیج و سپاه در رشت افتتاح شد.

سرهنگ سیداکبر قاسمی با اشاره به فعالیت ۹۷ پایگاه واکسیناسیون در سطح شهرستان رشت خاطرنشان کرد: در صورت اختصاص و افزایش سهمیه‌ واکسن به پایگاه‌ها، سپاه و بسیج آمادگی افزایش پایگاه‌های واکسیناسیون را در شهر رشت دارند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۶۵۰ هزار نفر در رشت واکسینه شده‌اند تصریح کرد: در صورت تحویل ۵۰ هزار واکسن به پایگاه‌های رشت می‌توانیم ظرف ده روز کل جمعیت بالای ۱۸ سال را در رشت واکسینه کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اهتمام سپاه و بسیج برای کمک به مردم و سرعت‌بخشی به روند واکسیناسیون ابراز داشت: سپاه و بسیج از ابتدای شیوع کرونا همواره در کنار مردم بوده‌اند و همچنان تا پایان کرونا در کنار مردم خواهیم بود.

به گزارش تسنیم، کمک برای سرعت بخشی به روند واکسیناسیون، توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان نیازمند و کمک به کادر درمان در بیمارستان‌ها تنها گوشه‌ای از خدمات گروه‌های جهادی، بسیجیان و پاسداران در پیک پنجم کرونا بوده است و این کمک‌ها و خدمات‌رسانی‌ها همچنان ادامه دارد.

رشت /مرجان گودرزی 

آیا این خبر مفید بود؟