تسریع روند واکسیناسیون در استان اردبیل

به گزارش  خبرگزاری رکنا؛ سردار غلامحسین محمدی‌اصل در بازدید از مراکز واکسیناسیون  افزود: در راستای تحقق منویات حکیمانه فرمانده معظم کل قوا و پیرو دستور فرمانده کل سپاه و تاکید ویژه به کلیه فرماندهان نواحی در رده‌های مختلف از توان انسانی، تجهیزاتی و امکانات موجود برای تسریع در امر واکسیناسیون استفاده شده است.

وی با بیان این‌که با ورود بسیج و سپاه روند واکسیناسیون در استان اردبیل سرعت گرفته است، اظهار کرد: به همت بسیج و سپاه هشت مرکز تجمیعی مستقل با بهره‌گیری از توان انسانی و تجهیزاتی، همه روزه با تمام ظرفیت برای واکسیناسیون در خدمت مردم استان است.

او با اشاره به اینکه مقابله با کرونا اولویت اول بسیج و سپاه حضرت عباس (ع) است، بیان کرد: یک مرکز واکسیناسیون خودرویی در شهرستان پارس‌آباد با مشارکت بسیج و سپاه و شبکه بهداشت و درمان راه‌اندازی شده و مشغول ارائه خدمات به مردم است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اضافه کرد: بسیج و سپاه همیشه و در همه حال در کنار مردم و مدافعان سلامت خواهد بود و برای ریشه کن کردن و شکست ویروس منحوس کرونا از جامعه در ۱۳ مرکز تجمیعی واکسیناسیون با دانشگاه علوم پزشکی استان همکاری و مشارکت می‌کند.

 

طرح واکسیناسیون محله محور و خانه به خانه برای جاماندگان بالای ۶۰ سال

محمدی‌اصل ادامه داد: طرح واکسیناسیون محله محور و خانه به خانه برای جاماندگان بالای ۶۰ سال نیز با مشارکت مراکز بهداشتی در سطح استان در حال اجرا است و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

وی گفت: واکسیناسیون مردم در مناطق محروم، روستا‌های صعب‌العبور و فاقد خانه بهداشت نیز مهم و حائز اهمیت است و بسیج با هماهنگی مراکز بهداشتی در این امر نیز نقش‌آفرینی می‌کند تا اهالی این مناطق نیز واکسینه شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟