ساختمان های اداری گاز نواحی بدره و سیروان در حال احداث هستند

به گزارش خبرنگار رکنا از ایلام؛عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ، گفت: ساختمان‌های ادارات گاز سیروان و بدره تا پایان امسال تکمیل و به بهره‌برداری خواهند رسید و پروژه احداث ساختمان اداری گاز ناحیه دهلران نیز در حال فرآیند پیمان سپاری و انتخاب پیمانکار می‌باشد.

او اظهار کرد: شرکت گاز استان ایلام در راستای تکریم هرچه بیشتر ارباب رجوع و مشترکین در کل استان دارای ۱۴ واحد اداره گاز ناحیه می‌باشد که در سالیان گذشته ، ۶ باب از این ساختمان‌ها بصورت ملکی خریداری شده و مابقی ادارات گاز نواحی در حال حاضر بصورت استیجاری در اختیار شرکت می‌باشد.

شمس اللهی با بیان اینکه شرکت گاز استان ایلام در تلاش است کلیه ادارات گاز نواحی استان به ساختمان‌های ملکی اداری تجهیز شوند، گفت: احداث ساختمان گاز برای هر ناحیه، در راستای استفاده بهینه از بودجه و براساس تعداد مشترکین، جمعیت شهرستان و نیز تعداد کارکنان شاغل در آن ناحیه می‌باشد.

او مطرح کرد: بر اساس استاندارد تعریف شده از سوی ستاد شرکت ملّی گاز، ساختمان ادارات گاز نواحی بدره و سیروان با متراژ ۲۳۰ متر مربع و ساختمان اداری گاز شهرستان دهلران با ۲۷۰ متر مربع در حال احداث می‌باشند.

شمس اللهی با بیان اینکه زمین مورد نیاز برای احداث ادارات گاز شهرستان‌های مذکور، از محل واگذاری زمین‌های دولتی با کاربری اداری و قیمت مصوب دولتی در سنوات گذشته خریداری شده است، اظهار کرد: طراحی ساختمان‌ها در شرکت گاز نواحی باید به صورتی باشد که ضمن جوابگویی و رفع نیاز کامل خدمات دهی به مشترکین، دارای واحد‌های مجزا برای امداد و تعمیرات، انبار قطعات و نمازخانه بوده و امکان افزایش متراژ ساختمان در طبقات دیگر در آینده با کمترین هزینه را داشته باشد و تمام آیین‌نامه‌های نظام مهندسی و شهرداری در طراحی و احداث آن رعایت گردد.

ایلام/ کوثر موسوی

 

آیا این خبر مفید بود؟