۱۲ نفر در لرستان دستگیر شد/ کشف ۲۲ قبضه سلاح جنگی و شکاری

به گزارش رکنا از لرستان، سردار "یحیی الهی" در تشریح این خبر با بیان اینکه مأموران پلیس در سطح استان به صورت مستمر در جهت مبارزه بی امان با دارندگان سلاح غیرمجاز و عاملان تیراندازی های غیرمجاز اقدام کرده اند، اظهار داشت: در این طرح 12 نفردستگیر و از مخفیگاه متهمان 4 قبضه سلاح جنگی و 22 قبضه سلاح شکاری به همراه 191 عدد انواع فشنگ کشف شد.

وی افزود: مقابله با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی از دغدغه ها و مطالبات مردمی است که به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته و برای آن تدابیر اندیشیده شده است.

فرمانده انتظامی لرستان به موضوع نگهداری سلاح و مهمات اشاره کرد و گفت: حمل و نگهداری سلاح پدیده ارزنده‌ای برای مردم نیست و پلیس با اقتدار اجازه نخواهد داد مخلان نظم و امنیت به اهداف خود که همان اخلال در نظم عمومی است برسند.

این مقام انتظامی استان ابراز امیدواری کرد: با استفاده از ظرفیت و همکاری مسئولان، اصحاب رسانه و مردم شریف استان بتوانیم امنیت و آرامش لرستان را بیش از پیش ارتقاء دهیم.

سردار الهی در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شده اند، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی عزم خود را برای برخورد قانونی با دارندگان سلاح های غیرمجاز و عوامل تیراندازی ها جزم کرده است و با این افراد هرگز مماشات نخواهد کرد.

مهدی زکی‌پور| لرستان

آیا این خبر مفید بود؟