برگزاری جشنواره مجازی ارزش آب

به گزارش رکنا از لرستان، مهدی بابایی پور در این خصوص گفت: این جشنواره با موضوع آب شرب و راه های مدیریت مصرف بهینه آب برگزار می شود.

 وی افزود: در راستای فعالیت های فرهنگی و با توجه به اینکه شرایط تنش آبی شدیدی در سطح کشور و به ویژه استان لرستان حاکم است و در راستای برنامه های مصوب شرکت آب و فاضلاب جشنواره مجازی ارزش_آب با مشارکت مدیریت شعب بانک مسکن، سازمان های مردم نهاد، مجتمع تجاری بعثت مال و آموزش و پرورش استان برگزار می گردد.

 مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان همچنین در خصوص رشته های جشنواره گفت: این جشنواره در رشته های نقاشی، دابسمش و انشاء نویسی ویژه رده سنی 6 الی 17 سال برگزار می شود که مهلت اولیه ارسال آثار تا 30 شهریورماه 1400 می باشد که در صورت استقبال قابل تمدید می باشد.

 بابایی همچنین تاکید کرد خوشبختانه در چند سال گذشته مدیریت شعب بانک مسکن استان لرستان با تعامل و همکاری همه جانبه ای که با شرکت آب و فاضلاب در بحث فرهنگ سازی داشته است فعالیت های چشمگیری در این حوزه انجام پذیرفته که لازم است از مدیریت و روابط عمومی بانک مسکن استان بابت اجرای مسئولیت اجتماعی و همکاری صمیمانه در اجرای برنامه های فرهنگی به ویژه در حوزه مصرف بهینه آب شرب تقدیر و تشکر شود.

 وی در پایان تاکید کرد علاقه مندان می توانند آثار خود را (همراه با نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود) به شماره های درج شده بر روی پوستر ارسال نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟