در خدمت به محرومین همه باید پای کار باشیم/ ۴۰۰مرکز نیکوکاری در استان وجود دارد

به گزارش رکنا از مازندران، حجت الاسلام بشیر عالیشاه، مدیر کل کمیته امداد مازندران افزود: ۵۴۰۰خانوار مددجوی تحت حمایت در استان مستاجر هستند و از خدمات ودیعه مسکن این نهاد بهره مند هستند.

وی تصریح کرد: کمیته امداد در تمامی بخش ها مانند مسکن، معیشت، درمانی، فرهنگی ، اشتغال و... به مددجویان مساعدت دارد.

حجت الاسلام عالیشاه بیان داشت: سیاست راهبردی کمیته امداد توانمندسازی است و تلاش ما این است که با توجه به ظرفیت مددجویان زمینه خودکفایی آنان را فراهم می سازیم .

وی گفت: حدود ۴۰۰مرکز نیکوکاری در استان وجود دارد این مراکز مسجد محور بوده و با شناسایی نیازمندان ،در سریعترین زمان خدمات به آنان ارائه می دهند.

حجت الاسلام عالیشاه با تقدیر از تمامی خیران و مردم نوعدوست استان و ادارات و دستگاه ها با کمیته امداد افزود: بنیاد مسکن در ساخت مسکن مددجویی با کمیته امداد همکاری دارد.

حجت الاسلام شکری امام جمعه لاریجان هم در این دیدار از خدمت رسانی کمیته امداد مازندران به مددجویان تقدیر کرد و گفت: خدمت به نیازمندان نزد خدا از جایگاه بالایی برخوردار است.


وی گفت: کار رسیدگی به مشکلات نیازمندان عبادت است و همه وظیفه داریم در این خصوص اقدام کنیم ،خدمت به همنوع باعث برکت در کارها می شود و باید همه از این فرصت طلایی برای کمک به نیازمندان بهره ببریم.

وی با تقدیر از کمیته امداد استان ،در ایجاد مرکز نیکوکاری شهدای لاریجان گفت: هرکار خیری که انجام دهیم صدقه جاریه بوده و ماندگار است.

امام جمعه بخش لاریجان بیان داشت:دست نیازمندان و فقرا را بگیریم و در راستای رفع مشکلات آنها بکوشیم تا شاهد رضایتمندی آنان باشیم.

حجت الاسلام شکری افزود: با توجه به گام دوم انقلاب باید از وجود جوانان و فکر و ایده آنان برای خدمت رسانی به نیازمندان استفاده شود.


انتهای خبر/عباسی نیک

آیا این خبر مفید بود؟