مدیرعامل جدید شرکت سیاحتی علیصدر منصوب شد

به گزارش رکنا در همدان، پس از تایید هیات مدیره شرکت سیاحتی علیصدر، در جلسه ای که با حضور مهرداد نادری فر رییس هیات مدیره و مدیرکل اموراجتماعی استانداری همدان و مدیران داخلی شرکت تشکیل شد، علی‌محمد عنایتی اکمل  به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب شد.

نادری فر رییس هیات مدیره شرکت سیاحتی علیصدر و مدیرکل اموراجتماعی استانداری همدان در این جلسه با گوشزد این نکته که برای مشکلات باید تدبیرکرده ولی نباید قانون را بخاطر رفاه حال کسی بشکنیم، گفت: ما یک خانواده بوده و مشکل درون خانگی را خودمان حل و فصل کردیم و اجازه دخالت به دست های بیرون از شرکت علیصدر را ندادیم و به امید خدا بزودی با مشارکت کارکنان و کارگران خدوم شرکت در غارعلیصدر، از این بحران خارج خواهیم شد.

مهرداد نادری فر با تاکید بر تلاش مضاعف در راستای اعتلای نام و برند علیصدر در کشور و جهان گفت: خوشبختانه شرکت علیصدر دارای نیروهای با ارزش و نیرومندی است که در این بین، هیات مدیره آقای علی‌محمد عنایتی اکمل را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت به مدت دو سال  انتخاب کردند.

علی‌محمد عنایتی اکمل سوابقی از جمله مدیرحراست شرکت سیاحتی علیصدر، مسیول حراست، بازرسی، ارزشیابی و امور حقوقی فرمانداری کبودراهنگ  را در کارنامه کاری خود دارد.

در پایان جلسه از زحمات و اقدامات مهدی مجیدی  طی مدت 18ماه حضور در این شرکت تقدیر شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟