مراسم تودیع و معارفه مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز شهرکرد

به گزارش خبرنگار رکنا از شهرکرد؛آیین اختتامیه اولین جشنواره رمضانی بهاربندگی ویژه دانشگاهیان استان چهارمحال و بختیاری با حضور دکتر سعید کریمی رییس دانشگاه شهرکرد، حجت‌الاسلام سعید صفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه شهرکرد و جمعی از مسئولان نهادهای نمایندگی رهبری و روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان چهارمحال و بختیاری به صورت حضوری و بر خط در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

دکتر سعید کریمی در این آیین ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی، از تلاش ها  و حمایت همه جانبه دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان برای برگزاری اولین جشنواره رمضانی بهار بندگی تقدیر و تشکر کرد و افزود: شاهد تاثیرگذاری این جشنواره و ایجاد شور و نشاط در بین اساتید، کارکنان و دانشجویان بودیم و امید است  این برنامه ها دوباره تکرار و اجرا شود.

حجت‌الاسلام سعید صفی نیز ضمن خوش آمد گویی و تشکر از مشارکت دفاتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان و مدیران و مسئولان دانشگاهی گفت: با مجاهدت مسئولین و کارکنان دفاتر نهاد در دانشگاه های استان از ابتدای شیوع ویروس کرونا، شاهد اجرای برنامه های مشارکتی خوبی در سطح دانشگاه های استان و خارج از دانشگاه بودیم.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه شهرکرد گفت: در جشنواره بهار بندگی برنامه های  متنوعی از جمله برنامه های قرآنی، ضیافت اندیشه اساتید، مسابقه کتابخوانی، آموزش های مجازی و اجرای مسابقات مختلف در 5 سطح اساتید، کارکنان، خانواده اساتید و کارکنان و دانشجویان در دوبخش دانشجویان مجرد و متاهل اجرا شد.

حجت‌الاسلام سعید صفی با اشاره به تنوع بالای برنامه های اجرا شده افزود: بیش از دویست هزار ساعت برنامه آموزشی برای بیش از هزار نفر شرکت کننده در برنامه ها در نظر گرفته و اجرا شد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه شهرکرد  افزود: در پایان این جشنواره 81 نفر به عنوان برگزیده انتخاب شدند که از این تعداد 36 نفر از دانشگاه شهرکرد، 10 نفر از دانشگاه علوم پزشکی، 12 نفر از دانشگاه پیام نور، 12 نفر از دانشگاه آزاد ، 9 نفر دانشگاه فرهنگیان و 2 نفر از دانشگاه فنی و حرفه ای استان بودند که با اهدا جایزه مورد تقدیر قرار می گیرند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه های استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاسیس حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان از سال 1394 در استان گفت: این حوزه تا کنون 1265 معرفت جو داشته که 436 نفر برادر و 829 نفر از خواهران است و 70 درصد از شرکت کنندگان در این مرکز از دانشگاه شهرکرد بوده اند.

گفتنی است، در پایان این آیین مراسم تکریم و معارفه مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز شهرکرد نیز برگزار شد و حجت الاسلام مالک حسنی به عنوان مدیر جدید این حوزه معرفی شد و از زحمات حجت‌الاسلام باقر مختاری نیز با اهدا لوح تقدیر شد.

مصیبی دهکردی، شهرکرد

آیا این خبر مفید بود؟