برگزاری کلاس های کارگاهی ویژه مدیران جدید الانتصاب از ۱۳ شهریور

به گزارش خبرنگاررکنااز مازندران ؛علی دهقان از برگزاری کلاس های کارگاهی ویژه مدیران جدید انتصاب مدارس ابتدایی و متوسطه دولتی و غیردولتی استان از ۱۳شهریور ماه جاری در فضای مجازی خبر داد و گفت: شرکت در این کلاس‌ها برای کلیه مدیران جدید انتصاب الزامی است و مدیران مربوطه بر اساس جدول زمانبندی در کلاسها شرکت فعالانه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه این کلاسها هم برای آموزشهای اولیه و هم برای توانمندسازی این مدیران در حوزه های مختلف اداری و برنامه ای آموزش و پرورش است، افزود: هیچ برنامه‌ای در آموزش و پرورش به ثمر نخواهد نشست مگر اینکه مورد اعتماد و باور مدیران و معلمان قرار گیرد و در مدرسه و کلاس های درس عملیاتی و اجرایی شود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: بهسازی فرآیندهای آموزشی از رویکردهای آموزش و پرورش مازندران است که مدیران باید در راستای این رویکرد حرکت و از همه ظرفیت‌ها استفاده کنند.

دهقان بیان داشت: استفاده از ظرفیت مدیران توانمند روسای ادارات اداره کل در اجرای طرح های توانمندسازی  و اموزش مدیران جدیدالانتصاب می‌تواند نقش مهمی در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش داشته باشد.

وی گفت: وظیفه اصلی یک مدیر تسهیل و پیشبرد امر آموزش و یادگیری است که برای رسیدن به این هدف مدیران بایستی با فرآیندهای یادگیری و اهداف آموزشی که در صنعت تحول نظام تعلیم و تربیت آمده به خوبی آشنا باشند از این رو کلاس‌های متعددی برای آموزش مدیران جدیدالانتصاب مدارس ابتدایی و متوسطه استان در نظر گرفته ایم که طی یک برنامه زمانبندی شده از شنبه ۱۳شهریور آغاز و تا 25 شهریور 1400 ادامه خواهد یافت.


انتهای خبر/عباسی نیک

آیا این خبر مفید بود؟