از کشف هشت کیلو مواد مخدر در کنگاور تا قاچاق کالا در روانسر/ هفت نفر دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری رکنا از کرمانشاه، ماموران انتظامی اسلام آبادغرب موفق به کشف ۱۰ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال شدند.

پس از اطلاع ماموران انتظامی اسلام آبادغرب از وجود تعداد زیادی مواد دخانی قاچاق در یکی از محلات شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

ماموران پلیس اسلام آبادغرب پس از شناسایی انبار محل دپوی مواد دخانی قاچاق و کسب مجوز قضایی بازرسی های لازم را به عمل آورده و ۱۰ هزار نخ سیگار کشف کردند. در این راستا یک نفر دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

کشف ۸ کیلوگرم مواد مخدر در کنگاور 

فرمانده انتظامی کنگاور نیز از کشف ۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان و دستگیری ۳ توزیع کننده خبر داد.

سرهنگ «عنایت فلاحی» اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری به ۳ دستگاه خودرو مشکوک و جهت بازرسی آن ها را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی های انجام گرفته حدود ۸ کیلوگرم مواد مخدر شامل شیشه و حشیش کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور در پایان از دستگیری ۳ نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

سرهنگ فلاحی همچنین از کشف ۱۹۸ راس گوسفند خبر داد و گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه «کنگاور» حین کنترل خودروهای عبوری به ۲ دستگاه کامیون که با دیدن ماموران مسیر خود را به سمت جاده های فرعی تغییر داده، مشکوک شدند.

وی ادامه داد: ماموران با دیدن این صحنه به تعقیب کامیون‌های متواری پرداخته و پس از طی مسافتی هردوی آن‌ها را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی کنگاور تصریح کرد: در بازرسی های انجام گرفته از کامیون های توقیفی، ۱۹۸ راس گوسفند که طبق نظر کارشناسان ارزش آن ها به ۶ میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

سرهنگ فلاحی در پایان از دستگیری ۲ نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

کشف محموله قاچاق در روانسر 

رئیس پلیس روانسر از کشف یک محموله قاچاق شامل لوازم آرایشی - بهداشتی و لوازم آشپزخانه به ارزش 2 میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ «ایمان مرادی» اظهار داشت: ماموران انتظامی روانسر حین گشتزنی به یک دستگاه پژو ۴۰۵ مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی های انجام شده ۳ هزار و ۴۳۴ عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و یک هزار و ۱۲۰ عدد انواع لوازم آشپزخانه قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر در پایان از دستگیری یک نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

گفتنی است که در مجموع اقدامات امروز نیروی انتظامی در استان کرمانشاه، هفت تن به دلایل مختلف اعم از قاچاق دام، کالا و مواد مخدر دستگیر و برای طی مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

 

آیا این خبر مفید بود؟