کریمی فیروزجایی : مجمع نمایندگان مازندران در انتخاب استاندار دخالتی ندارد

به گزارش رکنا از مازندران؛ علی کریمی فیروزجایی افزود: انتخاب استاندار و مدیران اجرایی از شئون دولت است و با توجه به اشراف کامل مجمع نمایندگان به مسائل استان وزارت کشور درخواست کرد تا این مجمع نظر مشورتی و کارشناسی خود را درمورد استاندار آینده مازندران اعلام کند.

عضو خانه ملت گفت: مجمع نمایندگان مازندران با توجه به حساسیت موضوع طی دو جلسه کارشناسی ۴ ساعته اسامی شماری از نخبگان و تاثیرگذاران توسعه استان را احصاء و مورد بررسی قرار داد.

کریمی فیروزجایی خاطر نشان کرد: استاندار به عنوان قافله سالار کاروان توسعه استان نقش اساسی در روند پیشرفت مازندران دارد.

این نماینده مجلس با تاکید بر هم افزایی مؤثر نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و مجمع نمایندگان مازندران پیرامون مؤلفه‌های توسعه خاطر نشان کرد: استاندار آینده مازندران نقش محوری در تحقق برنامه‌های تحولی در استان برعهده دارد.

نماینده بابل با تاکید بر مأموریت مهم مدیریت ارشد اجرایی مازندران در رفع چالش‌های محوری توسعه یافتگی افزود: مجمع نمایندگان مازندران به عنوان بازوی مشورتی وزارت کشور با حساسیت موضوع انتخاب استاندار را پیگیری می‌کند.

کریمی فیروزجایی با اشاره به انباشت مشکلات عمرانی، فرهنگی و اجتماعی در مازندران گفت: این مشکلات به رغم بزرگی و حجیمی با تدابیر راهگشا و روحیه جهادی و بکارگیری مدیران انقلابی قابل حل است.

این مسئول پارلمانی اظهار کرد: مجمع نمایندگان مجلس ریل گذاری اساسی مسیر توسعه استان به همراه راهبردهای آن را مشخص کرد.

انتهای خبر/عباسی نیک

آیا این خبر مفید بود؟