اهتمام جدی دادگستری کرمانشاه در رفع موانع تولید/ توسلی زاده: ایجاد اشتغال ارزشمند است

به گزارش خبرگزاری رکنا از کرمانشاه، پرویز توسلی‌زاده در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی با فراخوان از ۱۲ واحد تولیدی و واکاوی مشکلات آن‌ها، اظهار داشت: برای رسیدگی بیشتر حقوقی و قضایی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان این نشست‌ها را به صورت هفتگی و در هر پنجشنبه دنبال خواهیم کرد.

وی ادامه داد: از مهمترین برنامه‌های دوره تحول قضایی، حمایت از تولید است که در شعار سال توسط مقام معظم رهبری نیز آورده شده است؛ بنابراین اهتمام جدی دادگستری کرمانشاه این است که موانع را از سر راه تولید برداریم.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه تصریح کرد: با فراخوان و پای کار آوردن بسیاری از مدیران و مسؤولان استانی از جمله بانک‌ها و رایزنی با آن‌ها و از طرفی ایجاد راهکارهای قانونی و حقوقی بنا داریم، مشکلات را حل کنیم.

توسلی زاده تأکید کرد: معتقدیم اگر در این جلسات حتی گره از مشکل یک واحد تولیدی باز کنیم و آن را به چرخه تولید و ایجاد اشتغال برگردانیم، ارزشمند است.

وی در پایان به مدیران بانک‌ها و دیگر شاکیان تولیدکنندگان تأکید کرد که تا جایی که ممکن است با تولید کنندگان برای کمک به تولید کنار بیایند.

گفتنی است، در ادامه با بررسی مشکلات ۱۲ واحد تولیدی و شنیدن دفاعیات آن‌ها و نیز شکات مربوطه، برای برخی از آنها تخفیف در مجازات، ایجاد فرصت جدید برای رفع مشکل و مجال بیشتر برای ایجاد راهکار برون رفت از موانع داده شد.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

 

آیا این خبر مفید بود؟