راه انداز ی شعبه رسیدگی به تخلفات رسانه ای در گلستان

به گزارش خبرنگار رکنا از گرگان، با دستور رئیس کل دادگستری استان از این پس پرونده‌های تخلفات مرتبط با هنر و رسانه پیش از رسیدگی در دادسرا و دادگستری به شعبه بیست و یک شورای حل اختلاف گرگان برای حل اختلاف فرستاده می‌شود.

احمد جعفری، رئیس شورای حل اختلاف استان گلستان در این باره اظهار داشت: اعضای شورای حل اختلاف ویژه اصحاب رسانه، همانند دیگر شعب تخصصی از میان اعضا شورای حل اختلاف و یکی از اهالی آن صنف است که در کنار هم برای سازش پرونده‌ها تلاش می‌کنند.

وی با بیان این که  شعبه 21 گرگان یکی از شعب پیشرو شورای حل اختلاف در صلح و سازش است، افزود: اعضای این شعبه برای حل و فصل مسالمت آمیز پرونده‌های حوزه هنر و رسانه  پادرمیانی می‌کنند و اگر طرفین صلح نکردند پرونده برای ادامه رسیدگی به دادسرا و دادگاه فرستاده می‌شود.

رئیس شورای حل اختلاف استان بیان داشت: از این پس قضات دادگاه و دادسرا پرونده‌های مربوط به تخلفات حوزه رسانه و هنر را به این شعبه ارجاع می‌دهند.

گفتنی است؛ یکی از درخواست‌های اعضای هیئت‌مدیره خانه مطبوعات استان در دیدار هفته قبل  خود با رئیس کل دادگستری گلستان، اختصاص شعبه ویژه شورای حل اختلاف رسانه در استان بود


گرگان/میلاد زواریی

آیا این خبر مفید بود؟