واکسیناسیون پرسنل شهرداری اراک  علیه بیماری کرونا

به گزارش رکنا از اراک؛ دکتر محمد جعفرپور" در نشست صحن رسمی شورای اسلامی شهر اراک افزود: بدنه شهرداری فربه شده و در حوزه خدماتی اشباع نیرو وجود دارد اما با کمبود نیروی کارشناسی مواجه هستیم که با این رویه می توان گفت شهرداری هزینه پرسنلی را پرداخت می‌کند، اما ارائه خدمات به منظور رفع مشکلات شهروندان از کیفیت لازم برخوردار نیست.

وی تاکید کرد: تخصص افراد باید بر اساس چارت شهرداری باشد و با توجه به اینکه بنده قسم خوردم تمام عملکرد شهرداری برای مردم شفاف باشد، از این رو اجازه نمی‌دهیم شهرداری آسیب ببیند و می‌طلبد با تعامل و همکاری سیستم شهرداری اصلاح شود.

سرپرست شهرداری اراک عنوان کرد: بر اساس چارت اداری شهرداری اراک باید یک هزار و ۵۰۰ نیرو داشته باشد که اکنون ۷۵۰ نفر نیرو بر اساس چارت فعالیت دارند و مابقی آن خالی است.

دکتر جعفرپور  ادامه داد: پس از استیضاح شهردار جابجایی هایی در شهرداری انجام شد و ۲۰ نفر نیرو در سازمان آرامستان به‌ کارگیری شدند که دارای مدرک دانشگاهی هستند اما به عنوان نیروی خدماتی و حجمی تلقی می‌شوند در حالی که با فعالیت‌های خدماتی هیچ‌گونه آشنایی ندارند که ما منتقد هستیم و امید است حوزه نظارتی در این راستا ورود کند.

دکتر جعفرپور در خصوص وضعیت آرامستان، گفت: ما در شهرداری خواهان رفع مسائل و مشکلات آرامستان اراک در اسرع وقت هستیم ، اما مشکل مدعیان آرامستان باید حل شود که این مهم نیاز به تعامل و هماهنگی با دستگاه های قضایی، نظارتی و انتظامی دارد. ذکر این نکته حایز اهمیت می باشد، مهم  ترین موضوع در دستور کار شهرداری بحث آرامستان و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی(اتوبوس) است که به صورت شبانه روزی و به جد پیگیر موارد مذکور هستیم.

سرپرست شهرداری اراک همچنین خاطر نشان کرد: جهت واکسیناسیون پرسنل شهرداری علیه بیماری کرونا، پیگیری های لازم با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی صورت گرفته، که امیدواریم هرچه سریعتر این مهم انجام شود.

انتهای پیام /قاسمی

آیا این خبر مفید بود؟