کسب رتبه نخست کشور در کیفیت‌بخشی فعالیت‌های پرورشی

به گزارش رکنا ازمازندران؛ «محمد شعبانی» با اعلام این خبر درخصوص مکانیسم این انتخاب گفت: دبیرخانه کشوری کیفیت‌بخشی فعالیت‌های پرورشی که در اصفهان مستقر است سالانه براساس مستنداتی که از استان‌ها دریافت می‌کند و با بررسی مقایسه‌ای این مستندات، گروه‌های آموزشی برتر پرورشی را انتخاب می‌کند.

وی افزود: در بررسی و ارزیابی مستندات و فعالیت‌های سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ استان مازندران رتبه اول را در بین گروه‌های آموزشی کیفیت‌بخشی فعالیت‌های پرورشی سراسر کشور را به دست آورد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران همچنین گفت: این درستاورد حاصل فعالیت دکتر ریاحی سرگروه فعالیت‌های پرورشی استان، سرگروه‌های عزیز آموزش و پرورش شهرستان‍‌ها و مناطق و همکارانم در اداره امور تربیتی بود.

وی تصریح کرد: ما در مدرسه یک مربی و معاون تربیتی داریم و در هر شهرستان و منطقه نیز یک نفر به‌عنوان سرگروه و نماینده این افراد انتخاب می‌شود و بر کار مدارس نظارت دارد ضمن اینکه دوره‌های توانمندسازی و دوره‌های آموزشی را نیز برای این مربیان و معاونان پرورشی برگزار می‌کند.

شعبانی یادآور شد: وجه غالب برنامه‌های پرورشی ما در سال تحصیلی گذشته با توجه به شرایط کرونا، در کانال مربیان استان در سامانه شاد بود که همکاران ما ۴۰ جلسه آموزشی مستمر برگزار کردند که در هیچ استانی چنین برنامه منسجمی انجام نشد و این اقدام در گزینش مازندران به‌عنوان رتبه نخست، موثر بود.


انتهای پیام/عباسی نیک

آیا این خبر مفید بود؟