افتتاح یکی از کارخانجات مجهز تولید لامپ در گیلان

به گزارش رکنا رشت، فرهاد دلق پوش از بهره‌برداری بیش از ۲۶ پروژه صنعتی در گیلان خبر داد و گفت: امروز صبح با حضور استاندار گیلان و فرماندار شهرستان رشت، قطار بهره برداری از واحدهای صنعتی با افتتاح یکی از کارخانجات مجهز تولید لامپ LED,SMD,COB به حرکت درآمد و مابقی پروژه های صنعتی یکی پس از دیگری در سایر شهرستانها به بهره برداری می رسند.

دکتر دلق پوش میزان سرمایه گذاری انجام شده در کارخانجات مجهز تولید لامپ  را بیش از ۱۱ میلیارد تومان عنوان کرد و تصریح کرد: این واحد صنعتی در فاز اول تولید خود توانسته است اشتغال ۱۰۲ نفر از جوانان گیلان را فراهم نموده است و با پیش بینی انجام شده و ماشین آلات بیشتر در فاز دوم؛ میزان اشتغال به دو برابر افزایش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: این واحد به صورت اصولی و تخصصی به مقوله  برند سازی و تبلیغات محصولات خود در سطح عرضه پرداخته است و در فاز دوم با طرح توسعه وافزایش سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد تومانی مصمم است که تولیدات خود را در بازارهای جهانی توسعه و گسترش دهد.

رئیس سازمان صمت گیلان با تاکید بر هدفمند شدن تولیدات داخلی و صدور مجوزهای صنعتی در گیلان، اضافه نمود: عمده تولیدات در این ۲۶ واحد صنعتی که در هفته تولید به بهره‌برداری رسیده است مطابق با نیازمندی های جامعه و بازار هدف بوده و مرتفع کردن نیاز داخلی اولویت اول و نفوذ در بازارهای جهانی گام بعدی برنامه تولید آنهاست.

گفتنی است در مجموع ۲۶ واحد صنعتی همزمان با هفته دولت با سرمایه گذاری بیش از ۲۹۱ میلیارد تومان و اشتغال ۳۰۴ نفر در استان گیلان پروانه بهره‌برداری دریافت و فعالیت خود را آغاز نمودند.

رشت /مرجان گودرزی 

آیا این خبر مفید بود؟