علیرغم کمبود‌ها و مشکلات، اقدامات مهمی در استان صورت گرفته است

به گزارش رکنا از لرستان، سیدموسی خادمی به همراه جمعی از معاونین و مدیران استانداری به مناسبت هفته دولت با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد دیدار و گفتگو کرد.

استاندار لرستان در این دیدار گفت: شهیدان رجایی و باهنر به عنوان دو تن از دولت مردان بزرگ تاریخ انقلاب می باشند که الگوهای مناسبی برای سایر دولتمردان هستند . 

 وی با اشاره به اینکه نماینده ولی فقیه در استان همواره نقش پشتیبان و حمایت کننده از مجموعه کارکنان دولت را ایفا نموده، اظهار داشت: دولت در یک سال اخیر موقعیت ویژه ای را که با ترکیب دو مشکل کرونا و تحریم ها همراه بود، تجربه کرد که منجر به تحقق نیافتن صد در صدی برنامه های استان شد . 

خادمی در ادامه به بخشی از اقدامات دولت در استان پرداخت و افزود: علی رغم کمبود ها و بروز مشکلات، اقدامات بسیار خوبی در حوزه‌های عمرانی استان صورت گرفته که تکمیل پروژه های سیل، پل های کاکارضا و بابازید، دیوار ساحلی پلدختر، پروژه آزاد راه خرم آباد به بروجرد به عنوان یک پروژه راهبردی، نیروگاه ۴۰۰ مگاواتی، پالایشگاه پلدختر، گازرسانی به روستاها به گونه ای که تاکنون حدود ۲ هزار روستای استان از این نعمت بهره مند شده اند و  تکمیل پروژهای آبخیزداری بخشی از این اقدامات هستند . 

استاندار لرستان تصریح کرد: در حوزه اقتصادی نیز پروژهای مهمی مانند منطقه ویژه پارسیلون به نتیجه رسید و در آینده نزدیک آغاز می شود، منطقه ویژه بروجرد نیز به سرانجام رسیده و بسیاری از پروژه های دیگر اقتصادی که در استان آغاز به کار کرده اند .

 

وی خاطرنشان کرد: علی رغم اقدامات بسیار خوبی که انجام شده، اما وقوع شرایطی مانند سیل، کرونا و تحریم باعث شد تا نتوانیم طبق برنامه ریزی ها در همه حوزه ها با توجه به تلاش ها و پیگیری ها به مطلوب مورد نظر دست یابیم . 

گفتنی است در پایان این دیدار استاندار لرستان از طرف وزیر کشور با اهداء لوح سپاس و یک جلد قرآن نفیس از زحمات و حمایت های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد تقدیر کرد .

مهدی زکی‌پور| لرستان

آیا این خبر مفید بود؟