کشف کالای قاچاق میلیاردی در کوهدشت

 

 به گزارش رکنا از لرستان، سردار"یحیی الهی" اضهار داشت: با تداوم برنامه ریزی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی، مأموران انتظامی شهرستان کوهدشت در سه راهی زانوگه حین کنترل خودروهای عبوری به چند دستگاه خودرو مشکوک و آن ها را جهت تحقیقات بیشتر متوقف کردند.

 

وی افزود: پس از هماهنگی قضایی در بازرسی از خودروهای توقیفی ۲۰۰ قلم کالای قاچاق شامل: یخچال ساید، ظرفشویی، لباس شویی، لوازم آشپزخانه، جاروبرقی، اتو، قهوه ساز، آسیاب،کولرگازی البسه های خارجی  فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد.

 

فرمانده انتظامی استان لرستان خاطرنشان کرد:کارشناسان ارزش تقریبی این اقلام را ۷ میلیارد ریال برآورد کرده اند که در این راستا ۸ متهم دستگیر و به همراه اموال مکشوفه تحویل مراجع قضائی شدند.

 

 سردار الهی یادآور شد: موضوع مبارزه با قاچاق کالا به عنوان یکی از ماموریت های اصلی نیروی انتظامی در طول سال جاری خواهد بود و با جدیت و قاطعیت بیشتری با این موضوع مقابله خواهیم کرد تا ان شاء الله بتوانیم به اقتصاد و تولید کشور کمک کنیم وشهرستان کوهدشت به عنوان یکی از گذرگاههای بین استانی،از مبادی ورودی و خروجی کالای قاچاق نیز به شمار می رود؛در همین راستا انتظامی این شهرستان در سال جاری کشفیات قابل توجهی در امر کشف کالای قاچاق داشته است. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟