مسئولین برای حل معضل بیکاری چاره اندیشی کنند/ اقدامات سردار جاویدان قابل تقدیر است

به گزارش رکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، اظهار داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی امروز نه تنها حافظ نظم و امنیت جامعه بلکه حافظ ارزش‌های دینی و انقلابی است و جانانه از آن‌ها حراست می‌کند.

وی ادامه داد: امروز نیروی انتظامی دقیقا در مسیر ولایت و ارزش‌های اسلامی و انقلابی حرکت می‌کند و از همین رو گاهی اوقات نیز مورد هجمه دشمنان قرار می‌گیرد تا بلکه با این حربه از محبوبیت این نیروی خدوم و مردمی بکاهند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه یادآور شد: با این حال و به واسطه حضور فرماندهانی مقتدر و ولایی در رأس این مجموعه و نیروهایی مخلص و جان برکف در بدنه ناجا همه تلاش‌های دشمنان بی‌فایده و پلیس امروز پرچمدار امنیت در جامعه شده است.

آیت الله علما با بیان اینکه بیکاری عامل اصلی جرائم کشور است، خاطرنشان کرد: هرچند پلیس مجادهانه با این جرایم برخورد و شبانه‌روز برای امنیت و آسایش مردم تلاش می‌کند اما مسؤولان اجرایی نیز باید راه چاره‌ای برای رفع این معضل اساسی اندیشیده و با ایجاد اشتغال برای مردم و جوانان زمینه ارتکاب جرم را از بین ببرند.

وی در ادامه وضعیت امنیت کرمانشاه را بهتر از بسیاری استان های دیگر ذکر کرد و گفت: اگر برخی مجرمان هر از گاهی اقداماتی انجام می‌دهند که باعث القای ناامنی می‌شود پلیس به سرعت و قاطعانه با آن برخورد می‌کند.

امام جمعه کرمانشاه خاطرنشان کرد: امروز مجرمان در کرمانشاه از کمترین امنیت برخورددار نیستند و بسیاری از آن‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار خواهند شد.

علما در پایان از تلاش‌های سردار جاویدان فرمانده و کارکنان انتظامی استان کرمانشاه نیز قدردانی کرد و گفت: همه ما در جریان سختی کار نیروهای پلیس هستیم و وظیفه داریم به هر شکل که امکان‌پذیر است حمایت‌های لازم را از آن‌ها به عمل آوریم.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

 

آیا این خبر مفید بود؟