کشف تریاک از خودروی زن و شوهر دلفانی| زن تریاک را زیر لباس جاسازی کرده بود

به گزارش رکنا از لرستان، سرهنگ "فضل الله منصوری" با اعلام این خبر بیان داشت: در راستای تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر و در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه اعضای یک خانواده در زمینه توزیع مواد مخدر فعالیت می کند، موضوع در دستور کار ماموران این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری 11 دلفان در این زمینه یک زن و مرد را شناسایی که با یک دستگاه سواری پژو 405 در حال حمل مواد مخدر بودند، با هماهنگی قضائی جهت متوقف کردن آن اقدام که بلافاصله متواری و پس تعقیب گریز فراوان خودرو به سمت محور هرسین متواری شده و با همکاری پاسگاه ایست و بازرسی گشور متوقف شد.

فرمانده انتظامی دلفان گفت: در بازرسی از خودرو و افراد خانواده مقدار 3 کیلو 455 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت حرفه ای به عنوان یک کمربند توسط سرنشین خانم جاسازی شده بود کشف شد و در این  رابطه 2 نفر اعضای یک خانواده دستگیر شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در این رابطه یک دستگاه پژو 405 توقیف و متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ منصوری در پایان ضمن تاکید بر همکاری و ارتباط مداوم شهروندان با پلیس، از شهروندان خواست، هرگونه اطلاع از فعالیت توزیع کنندگان مواد مخدر را به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش کنند. 

مهدی زکی‌پور| رکنا لرستان 

آیا این خبر مفید بود؟