مشارکت هلال احمرمازندران در برنامه ملی نذرآب4

به گزارش رکنا از ساری ، دکتر غلامعلی فخاری در نشست مدیران این جمعیت که بصورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد با اشاره به مشارکت موثر هلال احمرمازندران در برنامه های ملی نذزآب در سالهای گذشته گفت: با توجه به تجربیات ارزشمند بدست آمده از برنامه های قبلی، امسال هلال احمرمازندران خدمات متنوع و موثری را با توجه به شرایط نامساعد منطقه و افزایش نیازمندی ساکنان نواحی متاثر از بحران خشکسالی و همچنین کرونا در استان سیستان و بلوچستان اجرایی خواهد کرد تا از شدت آسیبهای وارده بر هموطنان صبور و نجیب مناطق مذکور بکاهد.

دکتر فخاری ضمن دعوت از همه خیرین و نیکوکاران و داوطلبان جهت مشارکت در این برنامه ملی تصریح کرد: هلال احمرمازندران مثل همیشه با تمام توان در خدمت هموطنان نیازمند خواهد بود و از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

وی در ادامه با تاکید برارتقای قابلیتهای عملیاتی و خدمت رسانی جمعیت هلال احمرمازندران از طریق برنامه محوری و افزایش بهره وری گفت: باید به مقوله بهره وری در تمامی سطوح اهتمام ویژه داشته باشیم و با پرهیز از هرگونه هزینه های غیرضروری،خدمت رسانی به مردم را افزایش دهیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران با اشاره به دشواریهای زندگی و معیشت مردم بویژه اقشار آسیب پذیر گفت: خوشبختانه اعتبارات حمایتی خوبی در حوزه داوطلبان برای این منظور درنظرگرفته شده است که انتظار می رود اندکی از دامنه مشکلات نیازمندان و مددجویان را مرتفع نماید.

دکتر فخاری مشارکت نیروهای امدادی هلال احمراستان در طرح امدادونجات ساحلی و همچنین اتخاذ تمهیدات لازم برای مداخله و مشارکت در اطفای حریق های احتمالی در گستره های جنگلی استان را از جمله برنامه های هلال احمر استان برشمرد و خاطرنشان کرد:همه معاونتهای هلال احمراستان اعم از جوانان ،آموزش،درمان و توانبخشی،داوطلبان و امدادونجات  دارای طرحهای اجرایی متعدد در راستای خدمت رسانی به مردم هستند.

وی در ادامه از مشارکت موثر جوانان،داوطلبان و نجاتگران و امدادگران و همچنین کارکنان هلال احمراستان در اجرای برنامه های این جمعیت تقدیر کرد.


انتهای پیام/عباسی نیک

آیا این خبر مفید بود؟