اهدای2500سری جهیزیه برای نوعروسان خانوارهای نیازمند استان اصفهان

به گزارش رکنا از اصفهان ، در نشست خبری مدیر عامل خیریه آبشار عاطفه های اصفهان و اصحاب رسانه استان اصفهان، گزارشاتی در مورد فعالیت های مختلف این بنیاد ارائه شد.

از جمله این فعالیت ها که با ورود ویروس منحوس کرونا به کشور جدی تر از سر گرفته شد و مدیر عامل خیریه آبشار عاطفه ها به آن اشاره کرد: تهیه 2500سری جهیزیه برای نو عروسان خانوارهای نیازمند استان اصفهان است. همچنین پرداخت وام به خانوارهایی که برای تهیه جهزیه نیاز به کمک داشتند و تهیه و توزیع بیش از ۵۰۰۰ بسته غذایی برای خانوار های ایتام ، زنان سرپرست خانوار ،خانواده زندانیان ،خانواده معلولین ، خانواده های کم بضاعت و ...

شهره شیرانی  افزود: ۳۰۰۰ گوشی و تبلت برای دانش آموزان استان اصفهان که توانایی خرید گوشی اندروید برای تحصیل خود را نداشتند، خریداری شده است و بیش از ۱۵۰۰۰خانوار نیازمند و فقر زدایی در مناطق محروم استان اصفهان تحت پوشش این خیریه قرار گرفتند.

مدیرعامل خیریه آبشار عاطفه ها تصریح کرد: راه اندازی موکب در کربلا برای خدمت به زائران اباعبدالله به مناسبت اربعین حسینی در چند سال اخیر که اداره موکب و تمامی فعالیت های آن با همت و تلاش زنان فداکار بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها بود. همچنین این خیریه عنوان و مسئولیت کمیته ملی حمایت های اجتماعی از وزارت کشور در سال ۱۳۹۹ راکسب کرد

وی بیان کرد: ایجاد ۱۵ کارگاه شغل برای کسانی که نیاز به کسب و کار دارند تا زندگی خود را بچرخانند ،از جمله این کارگاه ها می توان اشاره کرد به :تولید صنایع دستی ،قالی بافی ،خیاطی و .....که به خانواده ها فراخوان داده میشود برای شروع کار در کارگاه ها.

قرارداد با کشور قطر برای دوخت لباس های کارگرانشان در کارگاه های تولیدی بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها و کمک به ارز آوری کشور .ایجاد مجتمع کار آفرینی برای فروش محصولات تولید شده توسط اعضای کارگاه های تولیدی این خیریه. دوخت ماسک و تولید لوازم ضد عفونی کننده در دوران کرونا و در اختیار قرار دادن بیمارستان ها و خانواده های کم بضاعت .همکاری با بیش از ۱۰۰۰نفر پزشک افتخاری برای خدمت به مردمان‌مناطق محروم.

مدیرعامل خیریه آبشار عاطفه ها در مورد دیگر اقدامات این خیریه گفت: کمک به بیماران نیازمند برای تهیه دارو و قرارداد داروخانه ها و بیمارستان ها برای عمل های جراحی. کمک به معلولین و قرار داد با سازمان های مختلفی مانند هلال احمر برای تهیه وسایل ضروری که قیمت بالایی دارند .همکاری و هم افزایی با کمیته امداد و سازمان اوقاف، خیریه های استان ها و با افتخار ۹۸ درصد پرسنل این بنیاد خانم های جوان ،دلسوز و متعهد هستند. در استان اصفهان حدود ۱۰۰هزار خیر دلسوز در این امور همیار بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها هستند برای گرفتن دست های نیازمندان و اجرای طرح های جدید برای کمک به خانوار های نیازمند در آینده ایی نزدیک از برنامه های این خیریه هستند .

اصفهان -بهمن راعی

 

 

آیا این خبر مفید بود؟