ثبت ۲  میلیون ساعت کار بدون حادثه در استان

به گزارش رکنا از لرستان، کرم گودرزی، امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طی سال گذشته بیش‌از دو میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در شرکت گاز لرستان انجام شده‌است.

وی ادامه داد: ثبت این مقدار نفر ساعت کار بدون حادثه، نشان از اهتمام و توجه جدی به الزامات ایمنی و ارائه آموزش‌های هدفمند به منظور مقابله با سوانح و کاهش آمار مخاطرات شایع در این شرکت است.

گودرزی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزش ایمنی، عنوان کرد: باتوجه به شیوع بیماری کووید- ۱۹ و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، رویکرد و روش‌های آموزشی در این شرکت تغییر کرده و ۱۸۰۸ نفر ساعت دوره آموزش ایمنی با مشارکت کارشناسان ایمنی و اساتید در حوزه‌های تخصصی ایمنی بصورت غیر حضوری برای کارکنان برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با تأکید بر اهمیت ایمنی در حوزه مشترکین، بیان کرد: پخش تیزر و پیام‌های ایمنی از صدا و سیمای مرکز لرستان، نصب بیلبوردهای ایمنی در سطح شهر، چاپ پیام‌های ایمنی در روزنامه‌های استانی، تولید انیمیشن و درج پیام‌ها و نکات مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در فضای مجازی از سایر اقدامات مجموعه شرکت گاز است.

وی ادامه داد: رعایت مسایل ایمنی و زیست‌محیطی از مهم‌ترین اولویت‌های این شرکت است که با توجه به اهمیت موضوع تعهد مدیریت در پیشبرد اهداف HSE، شاهد توجه ویژه مسئولان و همکاران شرکت در اجرای مطلوب دستورالعمل‌ها و خط مشی‌های HSE هستیم.

مهدی زکی‌پور| رکنا لرستان

آیا این خبر مفید بود؟