تعیین تکلیف وضعیت اعتبارات برای مطالعه فرصت‌های سرمایه گذاری همدان

به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی اقتصاد و دارایی استان همدان سیدناصر محمودی ظهر چهارشنبه در اولین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان همدان که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با دستور جلسه ارائه گزارش در خصوص اجرای مصوبات ششمین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان همدان برای بررسی آخرین وضعیت تدوین اطلس سرمایه گذاری و اجرای پروژه های سرمایه گذاری خارجی استان همدان در سال ۱۳۹۹ در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری همدان برگزار شد؛ مطرح کرد: تعیین تکلیف وضعیت اعتبارات در راستای انجام مطالعات امکان سنجی فرصت های سرمایه گذاری که در سال گذشته شناسایی شدند؛ ضروری است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: باید در بحث اطلس سرمایه گذاری متولی انجام آن و همچنین اعتبار لازم برای اجرای آن تعیین شود.

وی تاکید کرد: در راستای شناسایی فرصت های جدید سرمایه گذاری و بهره گیری از ظرفیت نخبگان، مکاتبات لازم با پارک علم و فناوری انجام شده است

محمودی اضافه کرد: با رایزنی های انجام شده در راستای تسهیل شرایط از سوی سازمان توسعه تجارت خارجی اعتبار بلاعوض در اختیار شرکت «فردای همیشه بهار» قرار داده شده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: در برنامه عملیاتی تدوین شده سال جدید بارگذاری  ۱۰ فرصت سرمایه گذاری مطالعه شده در سامانه، برگزاری ۶ دوره آموزشی و تدوین اطلس سرمایه گذاری از جمله وظایفی است که باید انجام و اجرایی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان نیز در این جلسه گفت: طی ۱۵ روز آینده باید الزامات لازم برای تدوین اطلس سرمایه گذاری بررسی شود.

ظاهر پورمجاهد با بیان اینکه مشکل پروژه ام کاتلی در کارگروه زیربنایی و کمیسیون ماده ۵ در دست بررسی است، افود: شرکت فردای همیشه بهار ۷۰ درصد پیشروی داشته و برای ادامه کار نیاز به تسهیلات تکمیلی دارد.

وی تاکید کرد: اطلس سرمایه گذاری کمک می کند فرصت های سرمایه گذاری با اطلاعات دقیق و با جزییات کامل در اختیار سرمایه گذاران قرار گیرد.

 

 

 
 

 

آیا این خبر مفید بود؟