مجوز لازم برای ورود کشتی‌های مسافربری ایرانی به عمان اخذ شد

به گزارش رکنا از هرمزگان؛ خمیس جابری نخیلو، اظهار کرد: این مجوز برای ورود کشتی های ایرانی به چهار بندر گرفته شده که در حال حاضر بندر سلطان قابوس امکانات لازم جهت خدمات دهی به کشتی های ایرانی را داراست.

 

رییس میز تخصصی عمان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس ادامه داد: اخذ مجوز با همکاری مستقیم شرکت السدره العالمیه با مدیریت سالم بن حمید الحکمانی صورت پذیرفته است.

وی عنوان کرد: تمام مجوزهای لازم برای ورود کشتی های ایرانی در عمان گرفته شده و به دنبال تعیین بندر مبدا هستیم و همچنین به دنبال یک سری مشوقاتی هستیم که این خط ماندگاری و تداوم خود را حفظ کند و مسئولین و ارگان‌های ذی ربط باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

جابری همچنین از پیگیری و رایزنی میز عمان برای برپایی نمایشگاه صنایع دستی و حمایت از مشاغل خانگی و همچنین برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم مواد غذایی در عمان خبر داد و افزود: برای نمایشگاه های مذکور در حال محاسبه هزینه ها و اخذ مجوزهای لازم هستیم و به دلیل محدودیت کرونایی امورات گذرنامه ای به کندی پیش می رود که در این خصوص نیز با همکاری شرکت جعلان العالمیه با مدیریت حسین علی عبدالله الحربی در حال رایزنی هستیم.

انتهای پیام/حیدری

 

آیا این خبر مفید بود؟