حمایت از واحدهای زیرمجموعه پارک علم و فناوری در اولویت باشد

به گزارش رکنا در همدان، سید سعید شاهرخی در بازدید از پروژه‌ها و شرکت‌های فعال زیر مجموعه پارک علم‌ و‌ فناوری همدان، بیان کرد: استان همدان در زمینه فعالیت‌های پارک علم و فناوری در کشور پیشرو است و پارک علم و فناوری همدان نباید دغدغه‌ای در زمینه تامین زیرساخت‌ها داشته باشند.
وی با بیان اینکه ضرورت دارد پیوند موثر و سازنده‌ی جامعه علمی و فناور با واحدهای تولیدی در همه بخش‌ها صورت گیرد، افزود: میزان شتاب صنایع و به دنبال آن توسعه استان، رابطه مستقیمی با ارتباط جامعه علمی و فناور دارد.
استاندار همدان با بیان اینکه صنایع با استفاده از ظرفیت علمی تحقیقات و پژوهش‌های پارک‌های علم و فناوری، توسعه و گسترش خواهند یافت، ادامه داد: پارک علم و فناوری با حضور فعال در کلیه عرصه‌ها، عامل تحول و توسعه یک‌ کشور هستند.
وی تاکید کرد: تقویت واحدهای تولیدی و شرکت‌های مهندسی زیر مجموعه پارک علم و فناوری در دستور کار قرار گیرد.
شاهرخی با بیان اینکه نگاه دستگاه‌های اجرایی نسبت به رفع مسائل و موانع پارک علم و فناوری، فرابخشی باشد، گفت: موانع و مشکلات پارک علم و فناوری شناسایی و تا حل و فصل آن‌ها پیگیری خواهند شد.
استاندار همدان با اشاره به اینکه استان همدان در زمینه زیرساخت‌ها آمادگی سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف را دارد، عنوان کرد: فرصت‌ها و ظرفیت‌های خوبی در استان همدان وجود دارد که می‌توانند در حوزه توسعه و تولید در استان نقش موثری داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه تقویت واحدهای تولیدی و شرکت‌های مهندسی زیر مجموعه پارک علم و فناوری باید در اولویت باشند، افزود: صندوق پژوهش و فناوری نقش موثر و سازنده‌ای در حمایت از واحدهای فناور دارد، این اقدام در پارک علم و فناوری قابل تحسین است.

 

آیا این خبر مفید بود؟