توان فنی پخش فرآورده های نفتی در تعامل با بخش خصوصی بی نظیر است

به گزارش رکنا ازهرمزگان ؛به‌منظور ارتقای جایگاه استان هرمزگان در جابجایی فرآورده های نفتی ، رضا مدرس معاون استاندار در امور سرمایه گذاری و بین الملل به همراه تنی چند از مدیران شرکت‌های خصوصی علاقه مند به سرمایه گذاری در استان از تجهیزات و امکانات سخت افزاری و توان فنی انبار نفت شهید باهنر بندرعباس و اسکله نفتی شهید باهنر بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر منطقه هرمزگان توضیحاتی درباره حجم عملیات انتقال فرآورده در تاسیسات و عملیات این منطقه ارائه داد.

مدیر منطقه هرمزگان نیز در این دیدار گفت : پخش فرآورده‌ های نفتی هرمزگان به عنوان یکی از مناطق مهم تامین سوخت پایدار در کشور بر اساس سیاست های مورد نظر وزارت نفت آماده تسهیل در همکاری با بخش خصوصی بوده و هست.

سپس مرتضی عابدینی معاون فنی و عملیاتی درباره مشخصات و قابلیت‌های ذخیره سازی در این انبار اطلاعاتی را در اختیار معاون استاندار هرمزگان و حاضران قرار داد.

در انتهای این بازدید معاون استاندار هرمزگان با بیان  این مطلب  که در استان هرمزگان قابلیت‌های اقتصادی بالایی برای سرمایه گذاری وجود دارد گفت : جذب سرمایه گذار و رفع موانع حضور آنها در استان علاوه بر رونق اقتصادی در استان موجب ایجاد اشتغال پایدار نیز خواهد شد که این امر همواره مورد دقت و تاکید استاندار محترم بوده است.

انتهای پیام/حیدری

آیا این خبر مفید بود؟