اداره امور شهرکهای صنعتی مستلزم تعامل واحدهای تولیدی با شرکت‌های خدماتی است

به گزارش  رکنا از ساری ، یاسر امینی در این جلسه که با حضور اعضاء جدید شرکت خدماتی شهرک صنعتی شهید مصطفی خمینی تشکیل شد گفت: همه صنعتگران و تولیدکنندگان باید فعالیت ویژه ای را برای افزایش تولید و ایجاد اشتغال پایدار، در دستور کار قرار دهند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران اظهار داشت: با توجه به بازدیدهای میدانی که از واحدهای تولیدی و صنعتی بعمل آمد، تعداد زیادی از کارگران در حال کار و تلاش هستند که باید از فعالان اقتصادی با توجه به فراهم کردن زمینه اشتغال و تولید، قدردانی نمود.

امینی افزود: باید از هر فرصتی و با استفاده از ظرفیت های قانونی، مشکلات بخش تولید و صنعت را برطرف کنیم تا آنها با توان بالا به تولید کالای ایرانی و ایجاد اشتغال پایدار بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: حمایت دولت از صنعتگران و تولیدکنندگان باعث رشد تولید، شکوفایی و توسعه صنعت می شود.

امینی بیان داشت: واگذاری امور شهرکها و نواحی صنعتی به شرکتهای خدماتی، این فرصت را برای واحدهای تولیدی و صنعتی فراهم کرده که در اجرای طرحها و برنامه های مناسب مشارکت نمایند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تصریح کرد: حمایت از سرمایه گذاران دارای اهلیت و ایجاد حمایتها و اعطای مشوقات، می تواند موجب رونق صنعت استان شود.

لازم به توضیح است، در پایان این جلسه احکام اعضاء جدید هیئت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی شهید مصطفی خمینی ساری به آنان تحویل شد.

ساری/عباسی نیک

 

آیا این خبر مفید بود؟