مدیر روابط عمومی شرکت پالایش نفت کرمانشاه از اصحاب رسانه تقدیر کرد

به گزارش رکنا از کرمانشاه، در پیام محمدرضا امامی نیا مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه آمده است: بیش از یکسال است که کشور در شرایط سخت مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار دارد. اصحاب رسانه در این مدت با تلاش مضاعف و سختکوشی، ایثار کادر بهداشت و درمان را در مقابله با کرونا به تصویر کشیدند و به مردم درخصوص این بیماری و راه‌های مقابله با آن آموزش داده و آنان را به رعایت توصیه های بهداشتی دعوت کردند.

عملیاتی کردن ارتباطات سلامت، تثبیت و تقویت جایگاه برجسته کادر درمان کشور، مقابله با اخبار جعلی و جنگ روانی رسانه های معاند، تلاش برای بسیج اجتماعی و همراه سازی مردم، تقویت نهادهای آموزشی و امید آفرینی از جمله اقدامات ارزشمند رسانه ها می باشد که در نتیجه انجام آن امروز شاهدیم اکثریت جامعه توصیه های بهداشتی و مراقبتی  را بیش از پیش رعایت می کنند. قطعا حضور میدانی خبرنگاران برای اطلاع‌رسانی دقیق و منطبق با واقعیت از شرایط جاری کشور برای ایجاد اجماع ملی در مقابله با این بیماری، در تاریخ و تقویم آگاهی‌بخشی عمومی ثبت خواهد شد.

در گذر از این دوران سخت، عزیزان خستگی ناپذیر رسانه، بیشترین تلاش و پیگیری ها را مجاهدانه انجام دادند و با وجود تعطیلی بسیاری از مشاغل، کار خبرنگاران عزیز ما بیش از پیش گردید. البته که این عزیزان به اندازه کادر درمان خطر را به جان خریده و با عمل به رسالت خود لحظه‌ای از انتقال سریع رویدادها غافل نماندند. رسانه‌ها با عملکرد به موقع و بسیار مطلوب، کار اطلاع رسانی به جامعه برای مقابله با این بیماری کشنده را به عهده گرفته و با ظرفیت کامل و حداقل امکانات به میدان مبارزه آمدند. همانا اگر این آگاهی بخشی عمومی رسانه ها نبود،در آمار مبتلایان و متوفیان کرونا شرایط سخت دیگری را شاهد بودیم.

اینجانب بنا بر وظیفه و در کمال تواضع دست یکایک عزیزان زحمتکش و بی ادعای رسانه را می بوسم و از حضور جهادگرانه تان در میدان سخت مبارزه با این بیماری خطرناک صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم. عزت، بهروزی، سربلندی شما قلم بدستان پرغرور را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

محمدرضا امامی نیا مدیر روابط عمومی شرکت پالایش نفت کرمانشاه

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

 

آیا این خبر مفید بود؟