رسیدگی به مشکلات کارگران در اولویت اساسی مجلس

به گزارش رکنا اردبیل،  نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در ماه‌های آینده نسبت به حل مشکلات کارگران اقدامات اساسی و عملی در مجلس اجرا خواهد شد.

سید کاظم موسوی  با تبریک به مناسبت هفته کارگر اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات کارگران و نیز حقوق و دستمزد آنان یکی از اولویت‌های اساسی در مجلس یازدهم است که به همین منظور در ماه‌های آینده اقدامات اساسی و عملی در این ارتباط اجرایی خواهد شد.

وی بیان کرد: خدمات‌رسانی به اقشار کم‌درآمد جامعه با عملکرد ضعیف دولت مواجه شده و در این زمینه شاهد دست و پنجه نرم کردن این قشر با مشکلات اساسی هستیم که به همین دلیل نیاز است بی‌تفاوتی به این قشر هر چه سریع‌تر از بین برود و در راستای حل مشکلات آنان اقدامات مناسبی انجام یابد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در حالی که تورم و مشکلات اقتصادی در برابر حقوق و دستمزد کارگران کفاف نمی‌کند به همین منظور نیاز است در این زمینه برای جلوگیری از کوچک‌تر شدن سفره مردم مشکلات کارگران را در وهله نخست مورد توجه قرار دهیم و در راستای برطرف‌ سازی مشکلات گام‌های اساسی و هدفمند برداریم.

موسوی تصریح کرد: در حال حاضر هیچ عزم و اراده‌ای برای حل مشکلات کارگران وجود ندارد و به همین منظور نیاز است در این زمینه نسبت به بهبود وضعیت موجود اقدام شود تا هر چه سریع‌تر شاهد جلب رضایت کارگران و تحقق مطالبات و خواسته‌های به حق این قشر عزیز باشیم.

وی اظهار داشت: این که کارگران با مشکلات زیادی روبه رو هستند کاملاً مشهود است که بنابراین درصدد هستیم هر چه سریع‌تر با ارائه راهکارهای اساسی برای رفع این مشکلات تدابیر مناسب و اساسی اندیشیده و برای بهبود وضعیت زندگی آنان گام‌های اساسی و هدفمند برداریم تا بیشتر از این زیربار فشار اقتصادی له نشوند./مولاخواه

آیا این خبر مفید بود؟