تجلیل از برگزیدگان نهمین جشنواره ملی رویش و سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت

به گزارش خبرنگار رکنا در شهرکرد ،مهندس محمدهادی عسگری در این آیین ضمن قدردانی از تلاش های معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهرکرد برای برگزاری این جشنواره‌ها گفت: دانشگاه یک سازمان معطوف به خیر عمومی و نبض حیات سیاسی و فرهنگی اجتماعی جامعه است، دانشگاه علاوه بر تقویت نظم اجتماعی، می‌تواند تولید و تقویت‌کننده اعتماد اجتماعی نیز باشد.

 مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فنآوری افزود: امروزه دیجیتال در زندگی انسان گسترش پیدا کرده است و ضرورت دارد از ظرفیت ایجادشده استفاده کنیم و از فناوری بهره بگیریم و سامانه نگارستان دانشگاه شهرکرد زیر ساخت مناسبی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی است.

دکتر سعید کریمی نیز در این آیین ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران گفت: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های مجموعه دانشگاهی، برگزاری فعالیت‌های فرهنگی و علمی ازجمله جشنواره‌های رویش و حرکت است که دانشگاه شهرکرد تمام تلاش خود را در برگزاری این فعالیت‌ها دارد و شرایط کنونی هم تأثیری بر روند اجرای این برنامه‌ها نداشته است.

رییس دانشگاه شهرکرد در ادامه گفت: افزایش تجارب و جامعه پذیری دانشجویان، نوآوری ، پویایی از مهم‌ترین نتایج جشنواره بین المللی حرکت و جشنواره ملی رویش است.

حجت‌الاسلام دکتر سعید صفی نیز در این آیین ضمن قدر دانی از ایجاد بستر برای انجام فعالیت های فرهنگی دانشجویان گفت: دانشجویان در کانون ها و انجمن های علمی خالصانه و جهادی بدون هرگونه سیاسی‌کاری یا نگاه مادی فعالیت می‌کنند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد در ادامه گفت : دانشجو مؤذن جامعه است و امروز مؤذن جامعه درجایی که ببیند واجبی در حال فراموشی است باید ورود کند.

 دکتر کرامت الله سعیدی نیز در سخنانی گفت: با وجود شرایط موجود، فعالیت‌های فرهنگی و هنری دانشجویی متوقف نشد و با قدرت ادامه پیدا کرد و در سال گذشته تا کنون حاصل تلاش انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و هنری و تشکل‌های دانشجویی، بیش از 600 فعالیت فرهنگی و اجتماعی است و این فعالیت‌ها ادامه خواهد داشت.

دکتر سید یاسر درخشنده نیزدر ادامه به معرفی سامانه نگارستان(سامانه جامع فعالیت‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشگاه شهرکرد ) پرداخت.

در پایان از برگزیدگان مرحله دانشگاهی نهمین جشنواره ملی رویش و سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت با اهدا لوح تقدیر شد و از سامانه نگارستان(سامانه جامع فعالیت‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشگاه شهرکرد ) به آدرس http://negarestan.sku.ac.ir رونمایی شد

شهرکرد/ مصیبی

آیا این خبر مفید بود؟