خیرین پل تحرک بخش آموزش و پرورش

 

همه ما به خوبی می‌دانیم یکی از نمادهای اصلی توسعه و پیشرفت هر کشوری توجه به تعلیم و تربیت کودکان می‌باشد و بدیهی است یکی از ضروری‌ترین استلزامات این امر، تأمین فضاهای آموزشی، ورزشی و توان‌بخشی و تجهیزات تخصصی مورد نیاز می‌باشد.

چرا که در سایه وجود تجهیزات و فضاهای آموزشی مناسب و استاندارد برنامه‌های آموزشی میسر خواهد بود؛ لذا در سال‌های اخیر شاهد می‌باشیم از یک سو با همت و تلاش دولت و از سویی دیگر به برکت حضور فعال خیرین مدرسه‌ساز شهرستان سرعین روند ساخت و احداث فضاهای مورد نیاز در سطح شهرستان  گسترش می‌یابد.

لیکن با توجه به هدف کیفیت بخشی مدارس سرعین همچنان دست یاری به سوی شما عزیزان دراز نموده تا شاهد رونق و پیشبرد هر چه بیشتر اهداف تعلیم و تربیت نوآموزان و دانش‌آموزان باشیم.

بی‌گمان آثار این اقدام ارزشمند شما خیرین و نیکوکاران که در کلام پیامبر از آن به عنوان صدقه جاریه یاد شده و در تعبیر قرآن باقیات صالحات محسوب می‌گردد برای همیشه در پرونده اعمالتان ثبت و درج خواهد گردید.

اینجانب وظیفه خویش می‌دانم مراتب تشکر و تقدیر خویش را از اقدامات ارزشمند و خیرخواهانه خیرین و نیکوکاران شریف و گران‌قدر صمیمانه ابراز نموده، و از پروردگار منان سلامتی و سربلندی و توفیق روزافزونشان را مسئلت نمایم.‌

#روزملی تکریم_خیرین

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟