این بار کالای قاچاق یک لودر 110 میلیاردی بود

به گزارش خبرنگار رکنا در سمنان؛ پدیده قاچاق در جوامع گوناگون شکل و شمایل مختلفی دارد. در کشور ما از قاچاق سوخت در مرز های جنوب شرقی تا قاچاق لوازم خانگی در مرزهای غربی خبرهای متعددی در رسانه ها درج شده است.

در غرب کشور به کولبر و در جنوب شرقی به سوخت بر اتهام قاچاق زده می شود.

البته قاچاق شکر، عتیقه، طلا و سکه، مواد مخدر، اسلحه، تسلیحات  و البته انواع حیوانات از درنده تا اهلی، ماهیان و پرندگان زینتی و شکاری از دیگر اقسام قاچاق می باشد.

روز سه شنبه، اما در سمنان سردار عبدالله حسنی در گفتگو با خبرنگاران از قاچاق دیگری نام برد" قاچاق لودر" به ارزش 110 میلیارد ریال آن هم توسط و بر روی یک دستگاه تریلی

فرمانده انتظامی استان سمنان در خصوص این کشف گفت: مأموران ایستگاه بازرسی شهید نوری شهرستان شاهرود حین کنترل محور مواصلاتی یک دستگاه تریلی با محموله لودر را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی های مدارک راننده و خودرو مشخص شد محموله بارگیری شده توسط راننده فاقد مدارک قانونی از جمله سند و برگ سبز قانونی و گمرکی می باشد و به صورت قاچاق در حال جابجایی است، که در نهایت از ادامه مسیر خودرو توقیفی جلوگیری به عمل آمد.   

حسنی از توقیف محموله و معرفی متهم به مرجع قضائی خبر داد و گفت: ارزش ریالی لودر کشف شده برابر نظر کارشناسان امر بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال برآورد شد.

رستم زاده _سمنان 

 

آیا این خبر مفید بود؟