پنج زندانی با کمک بسیج حقوقدانان آزاد می شوند

به گزارش خبرنگار رکنا از کرمانشاه، به مناسبت ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در ماه مبارک رمضان رزمایش کمک مؤمنانه به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه برگزار شد.

رسول بهرامی پور، رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه در حاشیه این رزمایش در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: به نیابت از شهید شاخص کشوری سازمان بسیج حقوقدانان، قاضی و حقوق‌دان بسیجی شهید سلیم قنبری امروز تعداد ۲۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند توسط حقوقدانان بسیجی استان کرمانشاه توزیع خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به ادامه نهضت آزادی‌سازی زندانیان، گفت: در این روز مبارک به لطف الهی و به نیابت از پنج شهید حقوقدان استان کرمانشاه تعداد پنج نفر از زندانیان دارای محکومیت‌های مالی با همکاری اداره کل زندان‌های استان آزاد و به آغوش گرم خانواده بر می‌گردند و تعدادی از این بسته‌های معیشتی به خانواده زندانیان اختصاص می‌یابد.

بهرامی‌پور تصریح کرد: خدمات مؤمنانه سازمان بسیج حقوقدانان در عرصه‌های تخصصی از قبیل خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، کارشناس رسمی دادگستری، ثبت اسناد رسمی، ثبت ازدواج و سایر معاضدت‌های حقوقی و قضایی به صورت رایگان برای خدمت‌رسانی به افراد نیازمند و گره‌گشایی از مشکلات حقوقی و قضایی مردم عزیزمان استمرار خواهد داشت.

رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه در پایان با اظهار امیدواری، گفت: بعد از محو ویروس منحوس کرونا، دفاتر مشاوره حقوقی و قضایی رایگان با حضور حقوقدانان بسیجی در تعامل و همکاری با سازمان فرهنگی شهرداری در فرهنگ سراهای شهر کرمانشاه دایر می‌‌شود.

گفتنی است، سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه در سال ۱۳۹۹ بیش از ۴ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع کرده و تعداد ۳۵۰ نفر زندانی را آزاد و خدمات حقوقی و قضایی بسیاری به صورت رایگان به افراد نیازمند ارائه کرده است.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

 

آیا این خبر مفید بود؟