توزیع ۳۲۵ بسته معیشتی بین خانواده های زندانیان  نیازمند

  به گزارش رکناهرمزگان،همزمان با ماه مبارک رمضان و به منظور تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) مبنی بر کمک مؤمنانه و دستگیری از نیازمندان ، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان و جمعی از مسئولین ، از خانواده زندانیان نیازمند سرکشی و از نزدیک مشکلات آنها را بررسی نمودند.

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این دیدارها با تأکید بر لزوم رسیدگی به مشکلات خانواده‌های زندانیان گفت: نوعدوستی و دستگیری از مردم در آموزه های دین مبین اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار است و ترویج فرهنگ ایثار، انفاق و کمک به دیگران می‌تواند در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اثرگذار باشد.

وی خاطر نشان کرد: حمایت مادی و معنوی از خانواده‌های زندانیان یک ضرورت و از اولویت‌های سازمانی است و این موضوع همواره و به مناسبت های مختلف مورد تأکید ریاست محترم قوه قضاییه می باشد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با بیان اینکه با هدف رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حفظ احترام و شأن این خانواده‌ها، بازدید‌ها به صورت جداگانه انجام شد افزود: همزمان با ایام پرفضیلت ماه مبارک رمضان تعداد ۳۲۵ بسته کمک معیشتی شامل مایحتاج ضروری به ارزش بیش از یک میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال نیز به خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان استان هرمزگان اهدا شد.

 علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت‌های قانونی بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی برای کمک به آزادی زندانیان نیازمند از جمله دستاورد‌های این دیدار‌ها بوده است.

حیدری/هرمزگان

 

آیا این خبر مفید بود؟