رخداد بیش از یک هزار و 200 عملیات آتش نشانی در طول یکسال

به گزارش خبرنگار رکنا از سمنان؛  رئیس سازمان آتش نشانی سمنان گفت: ایستگاه شماره یک واقع در بلوار شید اخلاقی (مرکزی) بیشترین حوادث را در سال ۹۹ پوشش داده است.

اسمعیل پور در این باره گفت: طبق تجزیه و تحلیل صورت گرفته توسط واحد انفورماتیک و روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی سمنان از تعداد ۱۲۳۷ مورد عملیات آتش نشانی که در سال گذشته رخ داده است ، تعداد ۴۰۱ مورد در محدوده ایستگاه شماره یک ( مرکزی واقع در بلوار شهید اخلاقی) بوده که توسط نیروهای عملیاتی این ایستگاه به خوبی پوشش داده شده است.

وی در ادامه‌ ضمن اشاره به پهنه بندی مناطق تحت پوشش ایستگاه ها طبق استاندارد ها خاطر نشان کرد : بعد از ایستگاه مرکزی ، ایستگاه شماره دو ( چهار راه شهید رجایی ) با ۳۲۹ مورد ، ایستگاه شماره پنج ( میدان استاندارد) با ۲۵۸ مورد ، ایستگاه شماره چهار ( جاده سیلو) با ۱۰۹ مورد ، ایستگاه شماره سه ( شهرک صنعتی) با ۷۹ و ایستگاه تازه تاسیس شماره شش واقع در میدان کشاورز با ۶۰ مورد رتبه های بعدی پوشش حوادث را بر عهده داشتند.

رییس سازمان آتش نشانی سمنان در پایان ضمن تشکر از نیروهای عملیاتی سازمان در ایستگاه های شش گانه که به نحو احسنت وظایف خود را در پوشش حوادث و امدادرسانی به همنوعان انجام داده اند یادآور شد: خوشبختانه با توجه به افزایش جمعیت شهری و توسعه شهرسازی و .... حوادث نسبت به سال قبل افزایش نداشته و شاهد کاهش ۵ درصدی حوادث نیز بوده ایم.

رستم زاده _سمنان 

 

آیا این خبر مفید بود؟