جهادی ها پای کاراند

به گزارش خبرنگار رکنا از کرمانشاه، کامران هزارخانی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص چگونگی اجرا و توزیع کمک‌های مومنانه در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) که متشکل از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است برنامه‌ریزی‌های صورت گرفت که بنا بر آن در طول این ماه و مناسبت‌های مختلف بحث توزیع بسته‌های معیشتی و کمک‌های مؤمنانه را داشته باشیم.

وی افزود: در این راستا سپاه پاسداران توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در طول ماه مبارک رمضان، کمیته امداد ۵۰ هزار بسته و ستاد اجرایی ۱۵ هزار بسته که در مجموع ۷۵ هزار بسته معیشتی می‌شود را عهده‌دار شدند که بخشی از این بسته‌ها در روز میلاد امام حسن مجتبی (ع) در استان توزیع خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه اضافه کرد: علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی به کمک خیران و با محوریت روحانیت در سطح شهرستان کرمانشاه حدود 200 نانوایی را در محلات فقیرنشین و حاشیه‌نشین هماهنگ کرده‌ایم که نان رایگان بین همشهریان توزیع کنند.

هزارخانی اشاره‌ای هم به فعالیت گروه‌های جهادی داشت و تصریح کرد: یکی از گروه‌های جهادی به نیت میلاد امام حسن مجتبی(ع) تعدادی گوسفند را ذبح و قربانی و بین نیازمندان توزیع خواهد کرد.

وی در پایان، خاطرنشان کرد: توزیع غذای گرم و افطار نیز با همکاری کمیته امداد از ابتدای ماه مبارک رمضان در تمامی شهرستان‌ها را در دستور داریم که در روز میلاد امام حسن (ع) این برنامه دنبال خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟