تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی تا قبل از پایان دولت

به گزارش رکنا در مازندران ، مهدی رازجویان با تاکید بر اینکه تعدادی از پروژه‌های مهم استان باید تا قبل از پایان دولت، به بهره‌برداری برسند، افزود: تسریع در عملیات اجرایی و افتتاح پروژه‌ها باعث افزایش امید، نشاط اجتماعی و باور به آینده و نظام می‌شود.

رازجویان با اشاره به انتخابات پیش‌رو، اظهار داشت: جلب رضایت عمومی و افزایش مشارکت مردم در انتخابات در گرو عملکرد بهتر دستگاه‌های اجرایی است.

معاون استاندار مازندران با تاکید بر اینکه شهرداری‌ها حق ندارند از کاندیدای خاصی در انتخابات شورای اسلامی شهر حمایت کنند، افزود: شهرداری‌ها بدون حمایت از کاندیدای خاص، باید فضای شهر را جهت مشارکت حداکثری فراهم کنند.

وی تصریح کرد: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای باعث تحکیم پایه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود و تشویق مردم به مشارکت حداکثری یکی از وظایف دستگاه‌های اجرایی به خصوص شهرداری‌ها است.

مهدی رازجویان با بیان اینکه اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در اولویت برنامه‌های استان قرار دارد، ادامه داد: با تمام مشکلاتی که دولت با آنها روبرو است باید با یک نگاه جهادی شاهد اتمام زودتر پروژه‌های عمرانی استان باشیم.

رازجویان با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری، اظهار داشت: از دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود ضمن حمایت و پشتیبانی از پیمانکاران موفق، موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاران را نیز از بین ببرند.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه مدیریت زباله در استان، افزود: افتتاح کارخانه کمپوست تنکابن، کارخانه زباله‌سوز نوشهر و مرکز لندفیل قائم‌شهر از جمله این اقدامات بود، همچنین تلاش می‌کنیم تا کارخانه‌ زباله‌سوز ساری نیز هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.

ساری/صدیقه عباسی نیک

آیا این خبر مفید بود؟