از مدیران کارآمد حمایت می کنیم

به گزارش رکنا از کرمانشاه، پرویز توسلی‌زاده امروز در نشستی با اعضای هیأت مدیره مناطق ویژه اقتصادی قصرشیرین و اسلام آبادغرب که به منظور ایجاد تسهیل کار در این مناطق برگزار شد بر ضرورت حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری و حذف موانع تاکید و تسریع کرد.

وی افزود: نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری با عنوان تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی در شرایط کنونی کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و همه ما وظیفه داریم در این راستا اقدام و عمل کنیم.

مناطق ویژه اقتصادی قصرشیرین و اسلام آبادغرب نقطه عطفی در پیشرفت و توسعه کرمانشاه

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه یادآور شد: مناطق قصرشیرین و اسلام آباد غرب به لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای شرایط ویژه‌ای در حوزه تجاری هستند و می‌توانند بخشی از مشکلات را جبران کنند و نقطه عطفی در پیشرفت و توسعه استان باشند.

توسلی زاده با اشاره به با اهمیت خواندن موضوعات اقتصادی، گفت: هر چه یک جامعه از لحاظ اقتصادی قوی ظاهر شود این قوت می‌تواند از نظر سیاسی نیز ظاهر شود و به چانه‌زنی بیشتر در جوامع بین‌المللی کمک کند.

مدیران گره از کار مردم باز کنند

وی با خطاب قرار دادن مسؤولان مرتبط در حوزه تولید، خاطرنشان کرد: از همه مسؤولان و تمامی کسانی که می‌تواند گره‌ای از کار مردم باز کنند و به رفع موانع تولید و در نتیجه خدمت به مردم کمک کنند می‌خواهیم تلاش کنند که نامگذاری حکیمانه مقام معظم رهبری را به خوبی به سرانجام برسانیم.

قاضی القضات کرمانشاه با اشاره به پشتیبانی‌های دستگاه قضائی استان در این مسیر، تأکید کرد: به تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری که نمود کامل آن در نامگذاری سال پیداست و نیز رهنمودهای رئیس محترم قوه قضائیه، دستگاه قضائی استان کرمانشاه در چارچوب قوانین و مقررات تا جایی که ممکن است به رفع موانع و پشتیبانی از این مناطق اقدام می ‌کند، چرا که معتقدیم در شرایط کنونی این فرایند می تواند به معیشت مردم و در جهت ایجاد اشتغال موثر باشد. بنابراین پشتیبانی از مدیران شجاع و کارآمد در دستور کار ما قرار دارد.

توسلی‌زاده در پایان بار دیگر بر تحقق شعار سال تأکید و ابراز امیدواری کرد این مهم سبب گره‌گشایی از مشکلات مردم شود.

گفتنی است، منطقه ویژه قصرشیرین از جمله مناطقی است که از اهمین بالایی برخوردار است و دارای یک‌هزار و ۳۳۵ هکتار عرصه است که بهره‌برداری درست از آن می تواند به معیشت مردم کمک شایانی کند.

اعضای هیأت مدیره این مناطق در این نشست با تقدیر از رئیس کل دادگستری استان به خاطر حمایت‌های قضائی و نیز رهنمودهای قانونی، از وی خواستند با حضور در این مناطق مشکلات و موانع را از نزدیک ملاحظه و مشاهده کند.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

 

آیا این خبر مفید بود؟